Ikea wycofuje produkt
pixabay
Autor Kasper Starużyk - 10 Października 2019

Ikea wycofuje produkt i bije na alarm. Jest tak niebezpieczny, że zwrócisz go bez paragonu

Ikea ogłosiła, że jeden z jej produktów jest wadliwy i apeluje do swoich klientów o jego zwrot. Jest na tyle niebezpieczny, że będzie można go zwrócić do sklepu sieci nawet bez okazania paragonu będącego dowodem zakupu.

Sprawa dotyczy konkretnie śliniaków dla dzieci modelu MATVRÅ. Problem jest natury mechanicznej, bowiem w śliniakach tych istnieje ryzyko zerwania zatrzasku i zakrztuszenia się nim dziecka. Ryzyko jest na tyle duże, że towar ten można oddać w dowolnym sklepie Ikea na terenie całego kraju bez paragonu. Jak tłumaczą to przedstawiciele sieci: bezpieczeństwo naszych klientów jest najważniejsze. Z tego też powodu sklep nie zamierza utrudniać zwrotów. O całej sprawie informuje Bankier.pl.

Nie wszystkie modele śliniaka są jednak równie niebezpieczne. MATVRÅ dostępna w wielu rodzajach kolorystycznych jest ogólnie produktem bezpiecznym, niebezpieczeństwo dotyczy jednak konkretnie modeli sprzedawanych w dwupaku o kolorach niebieskim i czerwonym. Plastikowy zaczep pociągnięty przez dziecko może doporwadzić do zakrztuszenia.

Aby dowiedzieć się więcej na temat produktu i możliwości jego zwrotu można zadzwonić pod numer 22 275 05 00 lub odowiedzić stronę internetową sklepu.

PiS zapowiedział olbrzymie zmiany w zakazie handlu w niedzielę. Wejdą już niedługoPiS zapowiedział olbrzymie zmiany w zakazie handlu w niedzielę. Wejdą już niedługoCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Poczta zmusiła do zapłaty już 9,5 tys. osób
  2. Spiesz się z uregulowaniem długów. Wchodzi ustawa, która może cię pogrążyć
  3. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  4. Carrefour ominie zakaz handlu w niedzielę. Znalazł zaskakujący sposób
  5. Kobieta urodziła dwójkę dzieci w 20. tygodniu. Nie przeżyły, a ona i tak pokazała je na Facebooku
  6. Mateusz Morawiecki wprowadził w całej Polsce stan alarmowy
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News