WOŚP, Jerzy Owsiak
TRICOLORS/East News
Autor Kasper Starużyk - 12 Stycznia 2020

Iberion, wydawca Biznesinfo.pl przeznaczył na WOŚP 20 tys. złotych

Iberion wydający m. in. biznesinfo.pl przekazał na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy 20 tysięcy złotych.

Wydawca Biznesinfo.pl postanowił przekazać na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy 20 tys. zł i w ten sposób "zagrał" w 28. finale wspaniałej inicjatywy realizowanej przez Jurka Owsiaka.

Iberion gra z WOŚP

Iberion wydający Biznesinfo, ale także takie portale jak Pikio, Lelum, ZeStadionu, Pacjenci, Turyści, WTV, Antyfake, Wawainfo czy Smakosze dołączył do licznych organizacji, które wspierają chętnie cele Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cała grupa mediowa propaguje tym samym znaczne podwyższenie standardów medycznych w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci i ich dobra. Tym samym wydawca licznych portali o bardzo różnorodnej tematyce dołożył starań, aby 28. finał WOŚP był kolejnym rokiem, w którym Orkiestra pobije własny rekord w ilości zebranych pieniędzy.

Cała grupa mediowa Iberion ma niezwykły zaszczyt wspomóc wysiłki na rzecz polepszenia jakości lecznictwa w Polsce. Wierzymy, że dzięki Orkiestrze już za parę lat polski szpitale będą w stanie ratować ludzkie życia dużo częściej i skuteczniej. Dlatego właśnie oprócz rekordów, życzymy wytrwałości wszystkim osobom zaangażowanym w sprawę, bo to dzięki wytrwałości właśnie padają rekordy, a co za tym idzie, większe możliwości logistyczne Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Iberion wierzy w realizację założeń WOŚP

Pieniądze z tegorocznego finału WOŚP przekazane zostaną na "zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji", co możemy przeczytać na oficjalnej stronie organizacji. Mowa tutaj przede wszystkim o chirurgii ogólnej dziecięcej, kardiochirurgii dziecięcej, a także neurochirurgii. Iberion wierzy głęboko, że Orkiestrze uda się zrealizować swoje założenia, a tym samym kupić sprzęt niezbędny do ratowania życia najmłodszych Polaków.

Przy okazji gorąco zachęcamy wszystkich Czytelników biznesinfo.pl do wsparcia inicjatywy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a co za tym idzie dołożenia cegiełki dla ratowania dzieci, którym los nie oszczędził chorób i cierpienia. Każde wsparcie jest mile widziane.

- Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to wspaniała inicjatywa, którą popieramy z całych serc. Jestem dumny, że dzięki wsparciu finansowemu możemy dołożyć cegiełkę do kolejnego rekordu Fundacji, a dzięki wielomilionowym zasięgom naszych portali możemy promować tę cudowną akcję. Poza wsparciem WOŚP w naszych serwisach, zdecydowaliśmy się również przekazać 20 tysięcy złotych na rzecz 28. finału WOŚP. To kolejny rok kiedy gramy razem z Orkiestrą Jurka Owsiaka i jestem przekonany, że w 2021 roku również z największą przyjemnością ponownie wesprzemy Orkiestrę - komentuje Albert Wójcik, prezes zarządu grupy IBERION.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pikio.pl przekazało 10 000 złotych na WOŚP! Zachęcamy wszystkich do wspierania Orkiestry

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News