h&m
Wikipedia/Nissy-KITAQ
Autor Paulina Musianek - 30 Lipca 2019

H&M przygotowało nową ofertę, teraz ubierzesz się na kredyt

Zakupy w H&M bez… płacenia? Szwedzkie przedsiębiorstwo odzieżowe właśnie uruchamia taką usługę. Możesz wziąć do domu ubranie, zapłacisz później.

Sieć odzieżowa H&M ogłosiła, że wprowadza nową usługę. Dzięki współpracy z firmą Klarna, za zakupy w sklepie będzie można zapłacić do dwóch tygodni później od momentu wzięcia produktu do domu.

Zakupy “na zeszyt"

Usługa ta na razie będzie dostępna tylko w Holandii. Jak zapowiadają przedstawiciele przedsiębiorstwa, zostanie uruchomiona już w październiku tego roku. Na czym będą polegały takie zakupy? Klient będzie mógł zabrać wybrany przez siebie towar do domu, przymierzyć, a dopiero później zapłacić. W ciągu dwóch tygodni będzie musiał albo kupić produkt, albo go zwrócić do sklepu. Nowa funkcja będzie dostępna tylko dla członków lojalnościowych klientów H&M.

Ministerstwo Finansów szykuje nowy podatek. Do budżetu wpadnie 217,5 miliona złMinisterstwo Finansów szykuje nowy podatek. Do budżetu wpadnie 217,5 miliona złCzytaj dalej

Aby móc skorzystać z tej opcji, klient będzie musiał zeskanować kod QR w kasie w sklepie. Rachunek otrzyma później. Niebawem usługa ma być również dostępna w Belgii, a następnie w innych krajach europejskich.

Elastyczna opcja płatności będzie dostępna zarówno dla kupujących online, jak i stacjonarnie. Michael Rouse , dyrektor ds. handlowych w Klarna wyraził nadzieję, że te rozwiązanie zachwyci klientów, zwiększy wartość i zbuduje lojalność. „Klienci nie zadowolą się średnią i my też nie” - dodał.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 10 000 zł za to, że nie przejdziesz na emeryturę?
  2. 4000 zł dodatku do emerytury za szczególne osiągnięcie
  3. Kraje egzotyczne walczą z “begpackersami”
  4. 28-latka bez wyższego wykształcenia w rządzie

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News