Fot. Jakub Kaminski/East News, Warszawa, 01.04.2020. Epidemia koronawirusa. Rzad wprowadzil godziny dla seniorow - osoby powyzej 65. roku zycia moga zrobic zakupy w specjalnie wyznaczonych godzinach.
Jakub Kaminski/East News
Autor Stanisław Węgrowski - 21 Kwietnia 2020

Godziny dla seniora uniemożliwiły mu zakupy. Więc rzucił się z pięściami na dwie kobiety

Godziny dla seniora tak rozwścieczyły pewnego mieszkańca Oświęcima, że pobił dwie ekspedientki w sklepie. Sprawca został błyskawicznie zatrzymany podczas pościgu, w którym bezcenne okazały się wskazówki udzielone przez klientów sklepu.

Godziny dla seniora przeszkodziły mu w zakupach. Zaatakował pracownice marketu

W piątek przed południem, gdy obowiązywały godziny dla seniora, funkcjonariusze policji zostali zaalarmowani przez obsługę marketu spożywczego o pobiciu dwóch ekspedientek przez nieznanego mężczyznę. Sprawca tuż po zdarzeniu wybiegł ze sklepu, wsiadł na rower i odjechał.

Dyrektor generalny WHO szczerze o pandemii. Ma dla nas bardzo złe wieściDyrektor generalny WHO szczerze o pandemii. Ma dla nas bardzo złe wieściCzytaj dalej

Godziny dla seniora niebezpieczne dla pracowników sklepów

Z relacji zgłaszających wynikało również, że mężczyznę zdenerwował fakt, iż nie został wpuszczony do sklepu, ponieważ zgodnie z rządowymi wytycznymi obowiązywały godziny dla seniora. Akcja odbywa się w godzinach między 10.00 a 12.00. W tym czasie zakupy mogą robić wyłącznie osoby po 65. roku życia.

Pościg za agresorem

Na poszukiwania sprawcy natychmiast ruszyło kilka patroli. W trakcie przeszukania Osiedla Chemików funkcjonariusze dowiedzieli się, że dwoje klientów sklepu pojechało swoim samochodem za sprawcą, przekazując wskazówki dotyczące rysopisu oraz drogę jego ucieczki.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Watykan zajął nowe stanowisko w sprawie Świąt Wielkanocnych. Wierni mogą być zadziwieni
2. Ministerstwo Zdrowia właśnie opublikowało projekt kolejnego, ważnego rozporządzenia. Chodzi o medyków

Okres po pandemii z miłą niespodzianką. Będziesz w stanie kupić ich tyle, że ledwo uniesieszOkres po pandemii z miłą niespodzianką. Będziesz w stanie kupić ich tyle, że ledwo uniesieszCzytaj dalej

Mundurowi stracili z oczu uciekiniera, gdy wjechał na tereny zielone, lecz tam szybko zlokalizowali go policjanci Ogniwa Patrolowo - Interwencyjnego. Mężczyzna został zatrzymany i trafił pomieszczeń dla osób zatrzymanych oświęcimskiej komendy Policji.

Policja poinformowała, że na podstawie zebranych dowodów podejrzanemu został postawiony zarzut uszkodzenia ciała dwóch osób, za co grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Godziny dla seniora

Przypomnijmy, że w związku z epidemią koronawirusa w sklepach obowiązują godziny dla seniora. Od godziny 10.00 do 12.00 zakupy mogą robić tylko osoby, które ukończyły 65 lat. Godziny dla seniora obowiązują od poniedziałku do piątku. Początkowo regulacja była ważna przez cały tydzień, ale rząd postanowił ograniczyć ją do dni roboczych.

Mięso w górę z ceną o 20%. Dyrektor PFPŻ ostrzega przed jeszcze większymi podwyżkamiMięso w górę z ceną o 20%. Dyrektor PFPŻ ostrzega przed jeszcze większymi podwyżkamiCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Wzruszający pogrzeb znanego dziennikarza. Rodzina i przyjaciele nie kryli łez. W ostatniej drodze towarzyszyły tłumy
  3. Polska firma produkuje materiał nieprzepuszczający wirusów. Stał się prawdziwym hitem
  4. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  5. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  6. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  7. 12-latka musiała przejść przez koronawirusa ponad 100 km. Nie dała rady, nie żyje, przykra wiadomość ze świata
28-latek źle założył maseczkę. Miało być pouczenie, ale trafił do aresztu z innego powodu28-latek źle założył maseczkę. Miało być pouczenie, ale trafił do aresztu z innego powoduCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News