Glovo podejmuje współpracę z Biedronką
eastnews/Jakub Kamiński
Autor Radosław Święcki - 19 Kwietnia 2020

Glovo wchodzi w sojusz na popularną sieciówką. Zakupy dostarczą ci pod same drzwi

Biedronka to kolejna sieć, która rozpoczyna współpracę z Glovo, aplikacją dostarczającą produkty na życzenie. Klienci z 10 polskich miast będą mieli możliwość zamówienia zakupów online.

Glovo współpracuje z Biedronką

O współpracy z Glovo Biedronka poinformowała 9 kwietnia w komunikacie prasowym zamieszczonym na oficjalnej stronie sieci.

- Szeroki wybór produktów spożywczych i kosmetyków z oferty Biedronki jest teraz możliwy już dzięki kilku ruchom po ekranie smartfona. Oferta dostępna przez aplikację bazuje na asortymencie około 1000 produktów najczęściej kupowanych przez klientów Biedronki. Klienci z niej korzystający kupią produkty w tych samych cenach, po których są one aktualnie sprzedawane w sklepach, z zachowaniem wszystkich obowiązujących w tym czasie promocji – informuje sieć.

W końcu dobre wiadomości związane z pandemią. Liczby, które dają nadziejęW końcu dobre wiadomości związane z pandemią. Liczby, które dają nadziejęCzytaj dalej

Z oferty mogą skorzystać klienci mieszkający w następujących miastach: Warszawa, Łódź, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Gdynia i Sopot,

Zakupy zostaną dostarczone przez kurierów Glovo w ciągu godziny od dokonania zamówienia w sposób umożliwiający brak kontaktu osobistego. Cena jednorazowej dostawy to 9,99 zł. Płatności można dokonać przez aplikację Glovo. Biedronka podkreśla, że choć nie ma konkretnych limitów wagowych zakupów, to ich waga nie powinna przekraczać fizycznych możliwości dostawcy.

- Wierzymy, że Glovo wykonuje usługę, której w tej chwili poszukuje coraz większa liczba klientów Biedronki. Ta współpraca zapewnia możliwość dotarcia do naszych klientów nowymi drogami, nie wpływając na komfort zakupowy naszych klientów w sklepach – mówi Paweł Włodarczyk, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Biedronka wprowadza nowy produkt do sprzedaży. W czasie epidemii dla wielu jest niezbędny
2. Ministerstwo Zdrowia pokazało najnowszy raport. Tragiczne wieści, jedna z ofiar miała jedynie 35 lat

Godzina oczekiwania

Na realizację zamówienia klienci mają czekać nie dłużej niż godzinę, choć – jak zaznacza sieć - w okresach większej liczby zamówień czas oczekiwania na dostawę może się nieznacznie wydłużyć.

Zamówienia będą przyjmowane w godzinach od 10 do 22.30. Sieć zaznacza również, że dostępność usługi będzie uzależniona od aktualnej dostępności dostawców w poszczególnych dzielnicach miast objętych zasięgiem funkcjonowania programu.

Już od jutra nowe zasady w sklepach. Czekają nas zmiany nie tylko w Biedronce czy LidluJuż od jutra nowe zasady w sklepach. Czekają nas zmiany nie tylko w Biedronce czy LidluCzytaj dalej

Biedronka to kolejna sieć handlowa, która podjęła w ostatnim czasie współpracę z Glovo. Na początku kwietnia oficjalną współpracę z aplikacją ogłosiła sieć Carrefour. Za sprawą tej współpracy klienci sieci będą mieli możliwość zamówienia produktów w następujących miastach: Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie i Katowicach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kierowca passata stracił panowanie nad pojazdem. Wjechał w ogrodzenie kościoła
  2. Naukowcy podali datę szczytu zachorowań w Polsce. Zbliża się nieubłaganie
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. Polacy mogą zapomnieć o wakacjach nad morzem? Naukowiec ostrzega, że wirus może być już w wodzie
Naukowcy na progu przełomu. Badania genetyczne mogą wskazać osoby najbardziej narażone na wirusaNaukowcy na progu przełomu. Badania genetyczne mogą wskazać osoby najbardziej narażone na wirusaCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News