Ile tracą na wartości samochody kompaktowe? Warto sprawdzić, ile warte jest teraz twoje auto

Autor Stanisław Węgrowski - 25 Kwietnia 2020

Samochód kompaktowy traci od 40 do ponad 50 proc. wartości w ciągu trzech lat. Właściciele najpopularniejszych aut z tego segmentu muszą liczyć się ze stratą od 28 do ponad 42 tys. zł - wynika z raportu Info-Ekspert opublikowanego przez Instytut Badań Rynku Motoryzacyjnego Samar. Który samochód najlepiej się trzyma pod względem wartości? Zapraszamy do galerii!

Samochód po trzech latach - jaką ma wartość?

W raporcie przygotowanym przez firmę Info-Ekspert sprawdzono wartość rezydualną samochodów kompaktowych z podobnymi silnikami benzynowymi. Analiza dotyczy samochodów po trzech latach użytkowania i z przebiegiem 90 tys. km.

Rzecznik rządu ujawnił, które obostrzenia będą niedługo zniesione. Decyzje o złagodzeniu nawet już dziśRzecznik rządu ujawnił, które obostrzenia będą niedługo zniesione. Decyzje o złagodzeniu nawet już dziśCzytaj dalej

Samochód może stracić ponad połowę swojej wartości

Z raportu opublikowanego przez Instytut Badań Rynku Motoryzacyjnego Samar wynika, że samochód kompaktowy moze stracić od 40 do ponad 50 proc. swojej pierwotnej ceny. W zestawieniu uwzględniono średnie wartości w procentach i kwotach w zł. Który samochód z najpopularniejszych modeli kompaktowych traci najmniej, a który najwięcej? Zapraszamy do galerii.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News