Galeria Młociny Rajd Barbórka
materiały prasowe
Autor Komunikaty prasowe - 3 Grudnia 2019

57. Rajd Barbórka. Galeria Młociny gospodarzem

Galeria Młociny zaprasza na 57. Rajd Barbórka. Już w piątek 6. grudnia o 20:00 na placu przed wejściem głównym odbędzie się uroczysta prezentacja. stawki kierowców biorących udział w rajdzie. Start samego wyścigu nastąpi w sobotę 7. grudnia.

Przez najbliższe dni Galeria Młociny, jeden z partnerów kultowego, warszawskiego Rajdu Barbórki, zamieni się w prawdziwy raj dla wszystkich fanów motoryzacji. Już 5 grudnia o godzinie 19:00 w Hali Hutnik odbędzie się spotkanie z najpopularniejszymi kierowcami oraz pilotem wyścigów samochodowych i rajdowych w Polsce.

Tego wieczoru zainteresowani będą mieli okazję spotkać się m. in. z wielokrotnym rajdowym mistrzem Europy - Kajetanem Kajetanowiczem, najmłodszym rajdowym Mistrzem Polski - Mikołajem „Miko” Marczykiem oraz Szymonem Gospodarczykiem – jednym z czołowych, polskich pilotów rajdowych.

- Chciałbym zaprosić wszystkich miłośników sportów motorowych do kibicowanie podczas 57. Rajdu Barbórka Warszawska 2019. Już 7 grudnia wraz z innymi zawodnikami damy z siebie wszystko, żeby pokazać Wam, jak szybko można jeździć samochodem rajdowym. Zanim jednak te największe emocje zapraszam Was serdecznie już w czwartek wieczorem do Galerii Młociny na spotkanie, podczas którego z chęcią podzielę się z Wami swoimi wrażeniami z minionego sezonu, a także opowiem o planach na nasze starty. Do zobaczenia! – mówi Mikołaj „Miko” Marczyk, rajdowy Mistrz Polski.

POWYŻSZY ARTYKUŁ JEST KOMUNIKATEM PRASOWYM

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News