Rum festiwal Warszawa
shutterstock
Autor Kasper Starużyk - 3 Września 2019

Festiwal rumu w dniach 13 - 14 września

Rum festiwal w Warszawie odbędzie się w dniach 13-14 września. Niesamowita okazja do spróbowania prawdziwego kubańskiego rumu, zatańczenia salsy... a także jej spróbowania w potrawach. Festiwal pod patronatem ambasady Kuby pozwoli Ci posmakować Karaibów i zapewni wiele niezapomnianych wrażeń.

Festiwal odbędzie się w dniach 13-14 września przy ul. Młocińskiej 5/7 w Warszawie.

W "Babce do wynajęcia" czeka na Ciebie aż 1000 metrów kwadratowych Kuby. W bardzo bliskiej odległości od centrum handlowego Arkadia masz okazję doświadczyć pełnej palety Karaibskiej feeri barw, smaków i gestów.

W godzinach 16:00-22:00 trwać będzie degustacja najróżniejszych rumów, cachacy, cygar, edukacja, poznawanie, smakowanie, a po godzinie 22:00 rozpocznie się koncert kubańskiego zespołu Reya Ceballo & Tripulacion Cubana. Imprezę każdego wieczoru będzie zamykać DJ dopiero o 2:00 w nocy!

Ceny biletów na pełen atrakcji festiwal karaibski zaczynają się już od 79 zł, do nabycia na www.ebilet.pl. Zadbamy o każdy najdrobniejszy szczegół, pobudzimy wszystkie zmysły i w klimatyczny sposób pokażemy prawdziwe oblicze Karaibów.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News