Fajniaki za darmo. Mikołaj przyjdzie też do sklepów.
Biedronka, materiały prasowe
Autor Kamila Jeziorska - 5 Grudnia 2020

Możesz dostać Fajniaka w Biedronce zupełnie za darmo. Jednak tylko przez jeden dzień

Fajniaki okazały się prawdziwym letnim hitem Biedronki. Przedłużana kilkukrotnie akcja będzie trwała także w Mikołajki i to właśnie tego dnia można otrzymać Fajniaka za darmo. Jakie warunki trzeba spełnić, żeby się załapać?

Z tego artykułu dowiesz się:

 • Jaki był cel akcji Biedronki
 • Jak zdobyć Fajniaka za darmo
 • Ile czasu potrwa akcja

Cała jesień z Fajniakami

Pod koniec sierpnia Biedronka poinformowała, że w jej sklepach zagoszczą nowi mieszkańcy - członkowie Gangu Fajniaków, czyli maskotek z kolejnej akcji promocyjnej sieci sklepów. Fajniaki miały uczyć i bawić jednocześnie, ale nie tylko dzieci, bo dorosłych także.

Fajniaki miały pokazać dzieciom, że natura i dbanie o środowisko są niezwykle ważny, natomiast dorosłym uświadomić jak w łatwy i prosty sposób mogą wspierać polską gospodarkę. Maskotki można było uzyskać wydając min. 50 zł na zakupy w Biedronce, dodatkowe punkty przysługiwały posiadaczom karty Moja Biedronka oraz za zakup produktów od polskich producentów.

- Za sprawą akcji „Gang Fajniaków” chcemy podzielić się tymi wartościami z najmłodszym pokoleniem i jego rodzicami. Fajniaki w przystępny sposób pokazują dzieciom, że ekologia jest ważna, odkrywanie przyrody uczy i jest piękne, a wszyscy możemy przy tym pomagać we wzmacnianiu polskiej gospodarki - mówiła Beata Jankowiak, dyrektorka działu marketingu sieci Biedronka i członkini zarządu sieci cytowana w komunikacie.

Przypomnijmy, że Gang Fajniaków tworzą Chmurka Celinka, Słońce Sonia, Kropla Ksenia, Drzewo Dobromir, Foka Frania, Jarzębina Julka, Piesek Piotruś, Dąb Dyzio, Ważka Wiola i Smog Stefek.

Fajniaki za darmo w Mikołajki

Akcja Gangu Fajniaków zebrała prawdziwe żniwa popularności już w trakcie pierwszego tygodnia. Biedronka poinformowała, że klienci sieci sklepów kupili produkty oznaczone "Kupuj co polskie" za równowartość 830 mln zł.

- Dzięki temu, że „Kupuj co polskie” i „Gang Fajniaków” ruszyły jednocześnie, mogliśmy w odpowiedni sposób dotrzeć z naszym progospodarczym i proekologicznym przekazem do obydwu grup odbiorców: tych starszych i tych najmłodszych. Mogliśmy też w jasny sposób uwypuklić wartości, które od 25 lat działalności naszej sieci są osią naszej strategii: to budowanie silnej polskiej gospodarki we współpracy z polskimi dostawcami przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska naturalnego - powiedział Maciej Łukowski, dyrektor handlowy sieci Biedronka i członek zarządu sieci.

Zbieranie naklejek w wyniku fajniakowej promocji było przedłużane kilkukrotnie, ale dopiero teraz Biedronka wystartowała z petardą. Okazuje się, że Mikołaj zawita także do sklepów i będzie rozdawał Fajniaki za darmo. Trzeba jedynie grzecznie spełnić kilka warunków.

Wyjeżdżasz za granicę? Lista produktów, których nie możesz wywieźć wydłużyła sięWyjeżdżasz za granicę? Lista produktów, których nie możesz wywieźć wydłużyła sięCzytaj dalej

Teksty wybrane specjalnie dla Ciebie:

 1. Niesamowita historia unikatowego banknotu. Jest wart 200 razy więcej niż nominał
 2. Prawie nikt nie pamięta. Lider Bayer Full chciał zrobić polityczną karierę
 3. 1200 zł co miesiąc dla rodzica. Z nowego programu korzysta prawie 60 tys. osób

Darmowego Fajniaka otrzymają jedynie posiadacze karty Moja Biedronka, jednakże będą oni musieli wydać minimum 99 zł na swoje zakupy. W akcji promocyjnej udziału nie bierze alkohol, papierosów oraz artykułów dla niemowląt. Promocja trwa tylko w Mikołajki 6 grudnia.

Zobacz także w naszych serwisach:

 1. Nowa groźna odmiana grypy na Mazowszu. Próbki trafiły do laboratorium
 2. Ilu Polaków chce zaszczepić się przeciw Covid-19? Najnowsze badanie
 3. Biedronka definitywnie wycofuje jeden z głównych produktów
 4. Polskie emerytury z coraz większymi problemami. Jest czego się obawia
 5. Godziny dla seniorów: Kara, jaką można zapłacić zwala z nóg
 6. Niewiarygodne, ile zarabia Piotr Żyła, nie mieści się w głowie
 7. Narzeczona Szpilki zupełnie zupełnie nago. Pokazała coś strasznego (FOTO)
Niesamowita historia unikatowego banknotu. Niemy świadek historii warty 200 razy więcej niż jego nominałNiesamowita historia unikatowego banknotu. Niemy świadek historii warty 200 razy więcej niż jego nominałCzytaj dalej

KONIECZNIE OBEJRZYJ:

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News