facebook rozdaje po 20 złotych
pexels.com
Autor Komunikaty prasowe - 28 Listopada 2019

Facebook da ci 20 złotych. Musisz zrobić tylko jedną rzecz

Facebook ViewPoints - to nowy program badań na rynku uruchomiony przez społecznościowego giganta. Planuje on zbierać jeszcze większą ilość danych od użytkowników.

Facebook ViewPoints

Facebook ViewPoints to program, który został właśnie uruchomiony przez społecznościowego giganta do badania rynku i testowania produktów. “Udział w programie jest dobrowolny, mogą się do niego przyłączyć osoby, które ukończyły 18 lat, a za wypełnienie jednej ankiety dostaje się 1 000 pkt, co przekłada się na 5 dol” - podaje Innpoland.pl.

Facebook udostępnił już pierwszą ankietę dostępną na Androida i iOS. Jej celem jest zbadanie wpływu mediów społecznościowych na samopoczucie użytkowników. 1000 pkt to równowartość 5 dol. i tyle można otrzymać za jej wypełnienie. Zysk będzie taki sam w przypadku kolejnych.

Waloryzacja 2020 zbyt niska. Emerytów nie będzie stać na podstawowe produktyWaloryzacja 2020 zbyt niska. Emerytów nie będzie stać na podstawowe produktyCzytaj dalej

Założenia programu Facebooka

Założenie programu to zebranie danych od użytkowników w celu ograniczenia negatywnych skutków wpływu mediów społecznościowych i zwiększenie korzyści, które wynikają z ich korzystania. Osoby, które zdecydują się wypełnić ankiety będą musiały się w nich podzielić swoją opinią o nowych aplikacjach, w celu możliwości ulepszenia ich przed startem. “Wiadomo już jednak, że będą musieli też zdradzać dane osobowe, jak imię, nazwisko, adres e-mail, miejsce zamieszkania, datę urodzenia, płeć, a czasami także informację o lokalizacji” - informuje Innpoland.pl.

Facebook zapewnia o bezpieczeństwie

Facebook obiecuje, że wszystkie dane, które uda się zebrać, będą wykorzystywane jedynie do własnych celów, w żadnym wypadku nie zostaną sprzedane firmom zewnętrznym. Pozostaje tylko kwestia, czy te obietnice faktycznie pokryją się z rzeczywistością, i czy jeszcze większe zrezygnowanie z prywatności na Facebooku jest warte jedynie pięciu dolarów, czyli dwudziestu złotych.

ZUS masowo rozsyła listy. Jeśli go nie odbierzesz, będziesz mieć ogromne problemyZUS masowo rozsyła listy. Jeśli go nie odbierzesz, będziesz mieć ogromne problemyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Olbrychski ujawnił, co Maria Kaczyńska uważała o swoim szwagrze
  2. Nie żyje słynny aktor. Zmarł przed kamerami, miał 35 lat
  3. Było 500 plus, teraz rząd wprowadza 500 minus. Straci na tym tysiące Polaków
  4. Pikio - flagowy portal grupy mediowej Iberion
  5. Seniorzy będą wściekli, 13. emerytura nie zostanie wypłacona tak, jak wszyscy myśleli. Wiadomo, dlaczego

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News