źródło fot.: wikipedia
Autor Kasper Starużyk - 12 Czerwca 2019

Ewa Minge ostro o 500 plus. Wypowiedź projektantki zaskoczyła jej środowisko

Ewa Minge zamieściła wpis na swoim instagramowym koncie, w którym poparła projekt 500 plus. Gwiazda przyznała, że ma już dość fali krytyki, jaka wylewa się na ten program socjalny.

Ewa Minge zamieściła długi wpis w którym pisze, że nie rozumie ciągłej krytyki dodatku 500 plus. Projektantka powiedziała, że przecież w Niemczech takie programy działają od dawna i w znaczenie szerszym stopniu. Przynała także, że z powodu mieszkania na prowincji, widzi dużo bardziej jak program jest przydatny dla ludzi. Zaprzeczyła też jakoby jej pracownice z powodu otrzymania dodatku zwolniły się z pracy. 

Gwiazda branży modowej zaznaczyła także, że na pewno narazi się swojemu środowisku, które znane jest z krytyki programu. Minge przypomniała jednak, że przecież świadczenie nie jest obowiązkowe i jak ktoś mówi, że dodatek obciąża budżet państwa, to może po prostu o niego nie występować. 

Przy okazji Ewa Minge zapewniła, że jest apolityczna i zawsze była oraz, że każda władza po 1989 roku mogła zrobić coś, aby rodzinom żyło się lepiej, lecz nikt na to nigdy nie wpadł. 

Żakowski do rodziców: nie kupujcie kwiatów na koniec roku, podziękujcie nauczycielom inaczejŻakowski do rodziców: nie kupujcie kwiatów na koniec roku, podziękujcie nauczycielom inaczejCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE: 

1. Zalewska: Reforma edukacji jest zakończona. To ktoś inny jest winny
2. Zelmer będzie wycofany z rynku
3. Biedronka i Lidl będą miały nowego konkurenta w Polsce
4. 4000 zł dodatku do emerytury za szczególne osiągniecie

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News