Eurocash poszukuje ludzi do pracy w całej Polsce
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News
Autor Maria Glinka - 4 Kwietnia 2020

Jedna z polskich firm planuje zatrudnić ponad 2 tys. pracowników. Obecna sytuacja nawet jej pomaga

Eurocash poszukuje dodatkowych rąk do pracy. W czasie pandemii spółka pracuje na zwiększonych obrotach i oferuje pracę dla ponad 2 tys. osób w sklepach, hurtowniach oraz centrach dystrybucyjnych w całym kraju.

Eurocash z brakami kadrowymi

Eurocash wyłamuje się z wszechobecnego trendu zwalniania pracowników w czasie pandemii i poszukuje osób chętnych do pracy w sklepach, hurtowniach oraz centrach dystrybucyjnych w całej Polsce. Zamierza zatrudnić ponad 2 tys. osób.

Jest to największa polska firma zajmująca się hurtową i detaliczną dystrybucją produktów szybkozbywalnych, w tym artykułów spożywczych, na które zapotrzebowanie w ostatnim czasie zdecydowanie wzrosło. Poza tym dostarcza chemię gospodarczą, alkohole oraz wyroby tytoniowe.

"Nasi pracownicy i klienci – właściciele niezależnych sklepów spożywczych - robią wszystko, by zapewnić milionom Polaków dostęp do żywności" - powiedziała członek zarządu Grupy Eurocash Katarzyna Kopaczewska, argumentując potrzebę zwiększenia zatrudnienia w firmie.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Watykan zajął nowe stanowisko w sprawie Świąt Wielkanocnych. Wierni mogą być zadziwieni
2. Córka Kowalskiej nie może samodzielnie oddychać. Piosenkarka właśnie przekazała druzgocącą wiadomość

Nowa praca w czasie pandemii

Eurocash poszukuje pracowników do obsługiwanych przez siebie sklepów - abc, Delikatesów Centrum, Euro sklepu, Gamy i Groszka – podaje Business Insider Polska.

Poza tym Eurocash rozpoczyna rekrutację do 180 hurtowni spożywczych cash&carry do pracy na kasie, przy wykładaniu towarów, rozładunku dostaw i do obsługi wózków widłowych. Firma zamierza zatrudnić również magazynierów, operatorów wózków widłowych i pracowników administracji magazynowej w 15 centrach dystrybucyjnych.

Przedstawiciele firmy zapewniają, że zadbali o poziom higieny i bezpieczeństwa w swoich oddziałach, więc kandydaci nie mają powodów do obaw. "Na bieżąco we wdrażaniu najlepszych praktyk wspieramy również naszych klientów" – dodają.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał zmarł na koronawirusa, był młody, zdrowy. "Nudzisz się? Mój brat też chciałby, ale nie żyje"
  2. Koronawirus zabija też młodych. W Belgii zmarła 12-latka
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. Europejski kraj wprowadza nowy nakaz. Pytano o niego też polskich polityków
Produkty, za które przepłacasz i nawet o tym nie wiesz. Nie daj nabić się w butelkę i zacznij oszczędzanieProdukty, za które przepłacasz i nawet o tym nie wiesz. Nie daj nabić się w butelkę i zacznij oszczędzanieCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News