elon musk
Flickr/Heisenberg Media
Autor Paulina Musianek - 30 Lipca 2019

Elon Musk zdradza swoje plany inwestycji na terenie Polski

Elon Musk zdradził na swoim Twitterze plany dotyczące kolejnych inwestycji związanych z Teslą w Polsce.

Centra serwisowe oraz nowe superładowarki pojawią się w Polsce jeszcze w tym roku - zapowiedział na swoim Twitterze miliarder Elon Musk, założyciel Tesli.

Ponoć już w kwietniu 2019 roku Elon Musk zdradził premierowi Morawieckiemu swoje plany dotyczące rozwoju elektromobilności w Polsce. Od 16 lipca trwają prace nad otwarciem pierwszego punktu serwisowego marki w Warszawie, która ma pojawić się przy ulicy Powsińskiej.

Ministerstwo Finansów szykuje nowy podatek. Do budżetu wpadnie 217,5 miliona złMinisterstwo Finansów szykuje nowy podatek. Do budżetu wpadnie 217,5 miliona złCzytaj dalej

Superładowarki Tesli w Polsce

W Polsce znajdują się obecnie tylko cztery superładowarki Tesli - w Katowicach, Poznaniu, Ciechocinku i Kostomłotach pod Wrocławiem. Jak pisze serwisu green-news.pl, być może z kolejnych superładowarek będzie można już niedługo skorzystać w Ostrowi Mazowieckiej, Strykowie, Rzeszowie i Sieradzu. Zaś centra serwisowe Tesli mają prawdopodobnie pojawić się w Poznaniu i Krakowie lub Wrocławiu, Rzeszowie i Katowicach, jak pisze ElektroWoz.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 10 000 zł za to, że nie przejdziesz na emeryturę?
  2. 4000 zł dodatku do emerytury za szczególne osiągnięcie
  3. Kraje egzotyczne walczą z “begpackersami”
  4. 28-latka bez wyższego wykształcenia w rządzie
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News