Drogeria Douglas z lepszymi cenami dla Niemców
wikimedia.org
Autor Komunikaty prasowe - 19 Grudnia 2019

W słynnej drogerii Polacy płacą więcej. Dla Niemców ceny niższe nawet o 150 zł

Drogeria Douglas w Niemczech ma niższe ceny niż w Polsce. Różnice bywają ogromne, bo wynoszą często przeszło 100 zł.

Drogeria Douglas w Niemczech ma korzystniejsze ceny niż w Polsce

Drogeria Douglas za niemiecką granicą ma dużo niższe ceny niż w Polsce, jak informuje “Wirtualna Polska”. Różnice są niebagatelne, bo wynoszą nawet 150 zł. Co więcej, w Niemczech jest dużo szerszy wybór i promocje zdarzają się częściej.

Aby porównać ceny portal “WP” przeprowadził dziennikarskie śledztwo i wybrał się do miasta Schwedt w Niemczech oraz do szczecińskiego centrum handlowego “Galaxy”. W obu tych miejscach odwiedził sklep Douglas i porównał ceny identycznych produktów.

Zapukali do drzwi i zrobili kontrolę. Zapłacił 55 mln zł podatkuZapukali do drzwi i zrobili kontrolę. Zapłacił 55 mln zł podatkuCzytaj dalej

W polskim Douglasie są duże braki w asortymencie

Jak już to zostało wspomniane wyżej, okazało się, że ceny w Niemczech różnią się nawet o 150 zł. “Na przykład promowany przez Julię Roberts zapach Lancome La vie est belle w 50-mililitrowym flakonie kosztował w Niemczech niecałe 60 euro. A to ok. 255 zł. W Polsce ten sam zestaw Douglas sprzedaje za 409 zł” - informuje “WP”.

Jak również wyszło na jaw, w polskim salonie Douglasa brakuje wielu perfum dostępnych w Niemczech, jak na przykład cieszącego się wielką popularnością zapachu J\'adore marki Dior. Zapach ten jest dostępny jednak w polskim sklepie on-line, jednak w dużo wyższej cenie niż za Odrą. W Niemczech jego koszt to 366 zł, przeliczając na złotówki, a w polskim sklepie internetowym to już 419.

Z czego wynikają takie różnice w cenach Douglasa?

Z czego to wynika, że salony firmy Douglas mają niższe ceny od tych w kraju? Jest to o tyle osobliwe, że zarobki u naszych zachodnich sąsiadów są o wiele wyższe niż w Polsce. Portal “WP” wystosował pytanie w tej sprawie do polskiego biura prasowego, jednak wciąż nie otrzymał odpowiedzi.

Ogromne zmiany dla emerytów w 2020 r. Pilnuj terminów, jeden z nich pozwoli ci na podwyższenie emeryturyOgromne zmiany dla emerytów w 2020 r. Pilnuj terminów, jeden z nich pozwoli ci na podwyższenie emeryturyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagłaśniamy: Skandal w częstochowskim salonie dla psów. Fryzjer musi odpowiedzieć za swoje zachowanie
  2. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  3. Już za dwa tygodnie na kierowców spadnie nowy obowiązek. Jeśli się nie zastosują zapłacą wysoką karę
  4. Do końca roku musisz mieć specjalne konto do rozliczeń z fiskusem. Ma je dopiero 200 tys. Polaków
  5. To jest kosmos, powariowali! Szynka i śledzie w Biedronce po złotówce, gęś za 2 złote, niebywałe

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News