Dopłata do tzw. programu "Moja Woda". Rusza nowy program rządowy.
publicdomainpictures.net
Autor Kamila Jeziorska - 1 Lipca 2020

5 tys. zł do wzięcia. Dziś rusza nabór wniosków, ale lepiej nie zwlekać

Rząd szykuje dopłaty dla osób, które chcą mieć u siebie małą retencję. "Moja Woda" to rządowy program, który ma za zadanie przeciwdziałać suszy, a także skłonić Polaków do zbierania wody.

Dopłaty do programu Moja Woda

Dopłaty do programu Moja Woda szykuje rząd Zjednoczonej Prawicy dla Polaków. Chętni mogą otrzymać do 5 tys. dopłaty od rządu za to, że zdecydują się zbudować własny system wody deszczowej i roztopowej. Dzięki temu rozwiązaniu odciążona zostanie sieć wodociągowa, a także oczyszczalnie ścieków. Co więcej, Polacy posiadający własną retencję obniżą sobie rachunki - podaje money.pl.

Biedronka uruchamia specjalne pojazdy. Biedronkobusy same zawiozą cię na zakupyBiedronka uruchamia specjalne pojazdy. Biedronkobusy same zawiozą cię na zakupyCzytaj dalej

Dopłaty do własnej retencji w ramach programu Moja Woda są wspólnym pomysłem Ministerstwa Klimatu oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Budżet programu obejmuje 100 mln zł. Jak podkreśla Michał Kurtyka chętni do skorzystania z programu "Moja Woda" będą mogli zbierać deszczówkę i wykorzystywać ją do podlewania roślin.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Zaskakująca decyzja popularnego banku. Klienci mają powody do radości
2. "Jest fatalnie". Marian Opania znalazł się w tragicznej sytuacji

Moja Woda za dopłatą

Chętni na dopłatę do programu Moja Woda mogą od jutra składać wnioski. Jak podkreślił w programie "Money. To się liczy" Michał Kurtyka, środki są bardzo znaczące, a zainteresowanie programem duże, dlatego dopłatę uzyska ten, kto wniosek złoży pierwszy.

500 plus. Ogromna zmiana ws. wniosku na 2021 rok500 plus. Ogromna zmiana ws. wniosku na 2021 rokCzytaj dalej

Dopłatę z rządowego programu "Moja Woda" będzie mógł otrzymać każdy właściciel domu jednorodzinnego. Dopłata będzie wynosiła maks. 5 tys. zł, przy czym nie więcej niż 80 proc. kosztów, które zostaną poniesione po 1 czerwca 2020 r.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobieta piła ocet jabłkowy każdego dnia przez miesiąc. Efekty były zaskakujące
  2. PKW podało frekwencję do południa. Wyniki, jakich nie było od dawna
  3. Dodatkowe 4 tys. zł co miesiąc do emerytury. ZUS: coraz więcej Polaków może się załapać
  4. Aż 40 tys. polskich kierowców może mówić o wielkim szczęściu. Przepisy będą dla nich dużo bardziej korzystne
  5. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół
Lidl zamknie czasowo część swoich sklepów na terenie całej Polski. Sieć poinformowała na jak długoLidl zamknie czasowo część swoich sklepów na terenie całej Polski. Sieć poinformowała na jak długoCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News