Dominos Pizza to jedna z największych sieci restauracji na świecie
Pixabay
Autor Stanisław Węgrowski - 28 Grudnia 2019

Wielka tragedia podczas wakacji. Nie żyje szef olbrzymiej sieci restauracji

Dominos pizza straciło dyrektora finansowego. David Bauernfeind zginął tragicznie w wypadku w trakcie nurkowania na tropikalnej wyspie. Miał 51 lat.

Dominos Pizza w żałobie. Nie żyje dyrektor finansowy

W ramach wakacji dyrektor finansowy Dominos Pizza David Bauernfeind przebywał wraz z rodziną na Mauritiusie w południowo-zachodniej części Oceanu Indyjskiego. Ciało 51-letniego mężczyzny znalazł na brzegu Belle Mare jeden z marynarzy. Do tragicznego wypadku doszło prawdopodobnie podczas nurkowania. Brytyjczyk zmarł w czwartek 26 grudnia, jednak wiadomość o jego tragicznej śmierci została podana dopiero teraz.

- Jesteśmy zszokowani i głęboko zasmuceni tą przygnębiającą wiadomością. Jako zarząd, pracownicy i wszyscy franczyzobiorcy wysyłamy najszczersze kondolencje rodzinie Davida - powiedział David Wild, prezes Dominos Pizza.

- David był bardzo lubiany i głęboko szanowany za poświęcenie i intelekt wśród kolegów z Dominos Pizza. Będziemy za nim bardzo tęsknić - dodał Wild.

Nie dostaniesz emerytury, tylko będziesz pracować do 70 lat lub dłużej. Zaskakujący pomysł nabiera kształtuNie dostaniesz emerytury, tylko będziesz pracować do 70 lat lub dłużej. Zaskakujący pomysł nabiera kształtuCzytaj dalej

David Bauernfeind był dyrektorem finansowym Dominos Pizza od 2018 roku. Wcześniej był związany z Connect Group, gdzie także odpowiadał za finanse, a aż 15 lat swojej kariery zawodowej poświęcił na pracę w przedsiębiorstwie technologicznym Xchanging.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W czasach PRL-u święciła triumfy. Co się stało z kultową gwiazdą?
  2. Paznokcie mogą wiele powiedzieć o naszym zdrowiu. Zmiana ich wyglądu może świadczyć o poważnych chorobach
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. Od 1 stycznia zmiany w kontrolach drogowych. Policja sprawdzi jedną, ważną rzecz więcej w twoim aucie
  5. Fiskus zapuka do ciebie i zabierze pieniądze. Będziesz płacił podatki za zmarłych
  6. GIS bije na alarm! Konkretne jajka mogą być skażone, pod żadnym pozorem ich nie jedz i nie używaj do wypieków

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News