policja-pixabay-arembowski
Obraz Andrzej Rembowski z Pixabay
Autor Stanisław Węgrowski - 19 Czerwca 2020

Personel sklepu miał już dosyć, posypały się mandaty. Wezwali policję, bo klienci nie nosili maseczek

W Dino doszło do interwencji policji. Funkcjonariusze wkroczyli do akcji po doniesieniu o tym, że po sklepie sieci Dino chodzą klienci bez maseczek. Policja wlepiała mandaty tym osobom - informuje pomorska.pl.

Dino sprawdzane przez policję. Doszło do interwencji

Do interwencji policji doszło w markecie sieci Dino w Żninie. Jeden z mieszkańców miejscowości przekazał serwisowi pomorska.pl, że do sklepu Dino w Żninie weszli funkcjonariusze policji i wlepiali mandaty klientom, którzy nie mieli maseczek.

Portal podaje, że patrol policji był w Dino z interwencją kilka razy. W sklepie miało dojść do “nieprzyjemnej sytuacji”. Pewna osoba zaczęła wykrzykiwać, że pracownicy sklepu powinni zwracać uwagę tym klientom, którzy nie stosują się do nakazu zasłaniania ust i nosa.

219 tys. Polaków wciąż czeka na odszkodowanie. Jeśli jesteś w tej grupie, nie mamy dla ciebie dobrej wieści219 tys. Polaków wciąż czeka na odszkodowanie. Jeśli jesteś w tej grupie, powinieneś to przeczytaćCzytaj dalej

Nalot na Dino. Policja potwierdza

Problem polega na tym, że pracownicy sieci Dino nie są do tego zobligowani. W końcu ktoś zapowiedział, że zadzwoni na policję i do sanepidu. Pomorska.pl podaje, że po dziesięciu minutach w sklepie Dino rzeczywiście pojawiła się policja.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Nowy mandat ukarze, ale nie za prędkość lub pasy. Policja zwróci uwagę na jeden szczegół, do zapłaty 150 zł
2. Widok grobu dziecka Eleni odbiera mowę. Po 26 latach wygląd zaskakuje, nikt się nie spodziewał

Informację o interwencji ws. nienoszenia maseczek przez klientów sieci Dino potwierdziła st.sierż. Katarzyna Leszczyńska-Krawczyk z KPP Żnin.

- Patrol dostrzegł osoby, które nie miały zasłoniętego nosa i ust. Jednak ci klienci stwierdzili, że z uwagi na stan zdrowia maseczek nie noszą. W takim razie uznano, że do wykroczenia nie doszło i sprawa nie zakończyła się mandatem - przekazała policjantka, cytowana przez pomorska.pl.

6,5 mln Polaków z nowym świadczeniem turystycznym. Niektóre dzieci dostaną 1000 plus zamiast 5006,5 mln Polaków z nowym świadczeniem turystycznym. Niektóre dzieci dostaną 1000 plus zamiast 500Czytaj dalej

W Dino, czy w innym sklepie. Nośmy maseczki - pandemia trwa

Rzeczniczka KPP Żnin dodała, że policjanci nie weryfikowali faktu, czy stan zdrowia rzeczywiście uniemożliwia tym osobom noszenie maseczek, ponieważ nie wymagają tego przepisy.

Wybierając się na zakupy, warto pamiętać o zasadach obowiązujących ze względu na epidemię koronawirusa. Choć w przestrzeni otwartej nie musimy już zasłaniać ust i nosa (jeśli jest zachowany dystans), to wchodząc do sklepu dalej musimy używać maseczek, dezynfekować ręce i używać rękawiczek podczas zakupów. Warto to robić nie tylko ze względu na siebie, ale także dla bezpieczeństwa innych osób.

Personel sklepu miał już dosyć, posypały się mandaty. Wezwali policję, bo klienci nie nosili maseczekPersonel sklepu miał już dosyć, posypały się mandaty. Wezwali policję, bo klienci nie nosili maseczekCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wzruszająca podróż papieża. Wrócił do ojczyzny, aby odwiedzić chorego członka rodziny
  2. Husky zaczepił dziecko łapą po twarzy. Ojciec próbował uspokoić synka, jest nagranie
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. Prawdziwy biały kruk - Fiat 125p kamper odnalazł się w Wielkiej Brytanii
Zaczęło się, Poczta Polska ściga za niepłacenie abonamentu. Nie uchroni cię nawet brak telewizoraZaczęło się, Poczta Polska ściga za niepłacenie abonamentu. Nie uchroni cię nawet brak telewizoraCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News