PHOTO TOMASZ JAGODZINSKI/ SE / EAST NEWS Krakow 08.11.2014 Polsat Boxing Night: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka N/z:: Krzysztof Diablo Wlodarczyk Polsat Boxing Night: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka on November 8, 2014 in Cracow, Poland. In the picture: Krzysztof Diablo Wlodarczyk
East News, Tomasz Jagodzinski
Autor Kamila Jeziorska - 15 Stycznia 2021

Diablo Włodarczyk w więzieniu. Pięściarz złamał zakaz, teraz posiedzi kilka miesięcy

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk na stałe zapisał się nie tylko w polskim boksie, ale także show biznesie - głównie za sprawą skandali. Okazuje się, że pięściarz złamał zakaz sądowy, a teraz za ten czyn trafił do więzienia. Diablo Włodarczyk posiedzi pięć miesięcy. Za co?

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Czemu Diablo Włodarczyk trafił do więzienia
  • W którym więzieniu będzie odbywał karę
  • Jak Diablo Włodarczyk argumentował łamanie nałożonego na niego zakazu

Diablo Włodarczyk w tarapatach

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk to niewątpliwie znacząca postać dla polskiego sportu. Pięściarz może poszczycić się sukcesami - jest byłym mistrzem świata organizacji WBC oraz byłym mistrzem świata organizacji IBF w kategorii junior ciężkiej.

Jednakże Diablo Włodarczyk ma na swoim koncie mnóstwo skandali, a dzięki temu na stałe wpisał się w nagłówki polskich tabloidów i portali plotkarskich. Przypomnijmy, że Diablo Włodarczyk publicznie przyznał się do próby samobójczej oraz zdrad na żonie. - Nie może być gorzej. Teraz tylko już lepiej - mówił kilka lat temu w wywiadzie z Andrzejem Sołtysikiem.

Okazuje się, że Diablo Włodarczyk wpadł w kolejne tarapaty. "Super Express" informuje, że polski pięściarz trafił do więzienia. Najbliższe miesiące ma spędzić w zamknięciu.

- Krzysiek miał sądowy zakaz poruszania się pojazdami mechanicznymi. Złamał go i teraz musi swoje odsiedzieć. Trafił do aresztu na warszawskim Służewcu w ostatni piątek - potwierdził Andrzej Wasilewski, promotor pięściarza.

Diablo Włodarczyk w więzieniu

Polsat News z kolei przypomina wywiad Diablo Włodarczyka dla "Faktu", w którym przyznał się do prowadzenia samochodu bez prawa jazdy. Wówczas bokser łamał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

- Musiałem jakoś zarabiać. Płacę alimenty na dwójkę dzieci. A jak pan myśli, z czego ja żyję? Tylko z tego co zarobię na ringu? Nie. Ja żyje też z tego, że pojadę gdzieś, gdzie opowiem o sobie, przeprowadzę trening itd. Z takich rzeczy również zarabiam pieniądze - mówił w tamtym okresie.

Portal sport.pl przypomina ostatnie poczynania sportowe pięściarza. Ostatnim razem stanął w ringu w 2019 r. pokonując na punkty Taylora Mabikę. Niestety, ale rok 2020 spowodował, że Diablo Włodarczyka w akcji nie zobaczyliśmy wcale. Diablo Włodarczyk wciąż pozostaje jednym z najbardziej utalentowanych polskich pięściarzy.

Diablo Włodarczyk najprawdopodobniej na wolność wyjdzie w czerwcu tego roku.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News