Decathlon wycofuje popularny produkt dla najmłodszych
wikimedia.org/Pko
Autor Przemysław Terlecki - 6 Stycznia 2020

Decathlon wycofuje niebezpieczny dla dzieci produkt. Sieć ostrzega, może dojść do tragedii

Decathlon apeluje do klientów. Popularna sieciówka ze sprzętem sportowym wzywa do zwrotu produktu dla dzieci. Jak się okazuje, ten może być skrajnie niebezpieczny dla maluchów.

Decathlon ze swojej oferty wycofuje naprędce produkt dla dzieci, który ma stwarzać dla najmłodszych spore zagrożenie podczas użytkowania. O czym mowa? Chodzi o fotelki rowerowy dla najmłodszych marki B\'Twin, a dokładniej mowa o modelu 100 BCLIP. Okazuje się, że podczas jazdy, do której jest przeznaczony, może dojść do tragedii.

Wszystko przez wadliwe mocowanie fotelika do roweru. Klamry pasów bezpieczeństwa mogą ulec uszkodzeniu, co prowadzić ma prosto do strącenia malucha siedzącego w foteliku z jadącego roweru. Taka sytuacja może doprowadzić do poważnego uszczerbku na zdrowiu malucha, o większych obrażeniach, a nawet skrajnie niebezpiecznych sytuacjach nie wspominając.

- Punkt mocowania klamry pasów bezpieczeństwa może ulec uszkodzeniu. Dzieje się tak wtedy, gdy z przodu czarnej klamry pojawia się linia w kolorze niebieskim turkusowym - informuje sieciówka w komunikacie.

Podczas kontroli zapłacisz nawet 5,2 tys. zł kary. Niektórzy mogą liczyć na taryfę ulgowąPodczas kontroli zapłacisz nawet 5,2 tys. zł kary. Niektórzy mogą liczyć na taryfę ulgowąCzytaj dalej

Decathlon ostrzega przed produktem. Sieć wycofuje wadliwy fotelik

Jak informuje Decathlon w komunikacie, sieć zdecydowała się wycofać cały zapas fotelików dziecięcych B\'Twin 100 BCLIP w trosce o bezpieczeństwo klientów. Sieciówka nie zamierza jednak zostawić tych, którzy zwrócą foteliki, z pustymi rękoma. Już zapowiedziane zostało, że klienci oddający wadliwe foteliki liczyć mogą na zamiennik fotelika lub ewentualny zwrot kosztów.

- W trosce o bezpieczeństwo konsumentów producent zdecydował się wycofać fotelik dziecięcy 100 BCLIP. W trakcie kontroli jakości i bezpieczeństwa pracownicy marki Elops wykryli potencjalne ryzyko zidentyfikowane w kilku egzemplarzach - podkreśliła sieć Decathlon w komunikacie.

Lepiej rób zapasy mięsa. Pierwszy kwartał roku będzie trudnyLepiej rób zapasy mięsa. Pierwszy kwartał roku będzie trudnyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niewiele osób wie. Po śmierci Anna Jantar została uczczona w wyjątkowy sposób przez kultowego wykonawcę
  2. Z ostatniej chwili: znany polityk niespodziewanie trafił do szpitala
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. Od 1 stycznia zmiany w kontrolach drogowych. Policja sprawdzi jedną, ważną rzecz więcej w twoim aucie
  5. Fiskus zapuka do ciebie i zabierze pieniądze. Będziesz płacił podatki za zmarłych
  6. Będzie 14. emerytura! Wiadomo, kiedy emeryci dostaną dodatkowe pieniądze

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News