Foteliki dziecięce z Decathlon
Pixnio
Autor Kasper Starużyk - 5 Stycznia 2020

Sieć handlowa szybko wycofuje popularny produkt. Jest niebezpieczny dla twojego dziecka

Sieć handlowa Decathlon zdecydowała się na wycofanie jednego ze swoich produktów, z powodów wad jakie mogą pojawić się w niektórych egzemplarzach. Marka na swojej stronie internetowej zamieściła komunikat, że osoby posiadające wadliwy model mogą udać się do najbliższego sklepu sieci i otrzymać inny model lub zwrot pieniędzy.

Mowa tutaj o foteliku dziecięcym, który może wywołać "potencjalne ryzyko", jak brzmi komunikat firmy, cytowany przez Businnes Insider. Problem dotyczy konkretnego produktu, który klienci mogą wymienić lub oddać.

Decathlon zaprasza klientów do dokonania zwrotu

Model fotelika dziecięcego 100 BCLIP ma zwierać potencjalne ryzyko, które w paru egzemplarzach zauważyli pracownicy firmy ELOPS. Jeszcze konkretniej problem dotyczy egzemplarza 100 BCLIP marki B\'Twin zakupionego pomiędzy 1 października 2018 roku, a 20 listopada 2019 roku. Kod produktu podany na stronie marki Decathlon, to 2538309.

Decatlon wyjaśnił także, na czym dokładnie polega problem. Z komunikatu wydanego przez firmę wynika, że "w bardzo nielicznych przypadkach punkt mocowania klamry pasów bezpieczeństwa może ulec uszkodzeniu". "Dzieje się to wtedy, gdy z porzodu czarnej klamry pojawia się linia w kolorze niebieskim turkusowym" - brzmi komuniakt firmy.

Żabka ma nowego inwestora. Sieć czekają spore zmianyŻabka ma nowego inwestora. Sieć czekają spore zmianyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niewiele osób wie. Po śmierci Anna Jantar została uczczona w wyjątkowy sposób przez kultowego wykonawcę
  2. Z ostatniej chwili: znany polityk niespodziewanie trafił do szpitala
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. Od 1 stycznia zmiany w kontrolach drogowych. Policja sprawdzi jedną, ważną rzecz więcej w twoim aucie
  5. Fiskus zapuka do ciebie i zabierze pieniądze. Będziesz płacił podatki za zmarłych
  6. Będzie 14. emerytura! Wiadomo, kiedy emeryci dostaną dodatkowe pieniądze

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News