Cinema City wprowadziła właśnie bardzo atrakcyjne ceny biletów
Wikipedia/Bogdoro
Autor Radosław Święcki - 8 Marca 2020

Film w kinie obejrzysz za pół ceny. Sieciówka cichcem wprowadza sporą promocję

Cinema City obniża ceny biletów o niemal 50 proc.! Przedstawiciele sieci podkreślają, że nowe stawki nie są podyktowane zagrożeniem koronawirusem, a wnikliwą analizą trendów rynkowych.

Cinema City wprowadziła nowe ceny biletów od 5 marca. Od tego dnia za możliwość obejrzenia filmu zapłacimy od 15 do 17 zł, w zależności od lokalizacji kina (najwyższa cena obowiązuje w Warszawie). Warto podkreślić, że atrakcyjne stawki obowiązywać będa również w weekend.

Lidl szuka stażystów. Na jaką pensję mogą liczyć?Lidl szuka stażystów. Na jaką pensję mogą liczyć?Czytaj dalej

Dotychczasowe ceny biletów w Cinema City kształtowały się w okolicach 30 zł, a w weekendy nawet 36 zł, co oznacza, że w niektórych przypadkach mamy do czynienia z obniżką cen o 50 proc. Nowa polityka cenowa dotyczy wszystkich kin sieci w całej Polsce. Obowiązywać ma do odwołania.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Wielu Polaków w ogóle nie ma pojęcia. Ty też możesz dostać zwrot z kredytu
2. Emerytura już wkrótce bez podatku? Jest oficjalna odpowiedź władz, tłumaczą się konstytucją

Cinema City: Nie chodzi o koronawirusa

Skąd tak radykalna zmiana cen? Przedstawicielka sieci w rozmowie z portalem Wirtualne Media podkreśla, że nowa polityka cenowa nie ma związku z zagrożeniem koronawirusem.

- Zmiany te nie są podyktowane informacjami o koronawirusie, a wnikliwą analizą trendów rynkowych. Wprowadzona zmiana była planowana od dawna. Ceny zostają obniżone na wszystkie seanse 2D i będą obowiązywać przez cały tydzień. Bilety będą obecnie w dwóch cenach: 17 zł w Warszawie, a w innych miastach 15 zł.

Najpopularniejsze samochody używane kupowane przez Polaków. Sprzedaż rośnie wbrew światowym trendomNajpopularniejsze samochody używane kupowane przez Polaków. Sprzedaż rośnie wbrew światowym trendomCzytaj dalej

Ponadto ceny naszego popularnego programu Unlimited oraz wszystkich formatów jak: Imax, 4DX czy ScreeX zostały również dostosowane do nowego cennika. Zapraszamy naszych klientów do oglądania większej liczby filmów w niskich cenach na dużym ekranie - mówi Katarzyna Opertowska, marketing director Cinema City Poland.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niewyobrażalny skandal w popularnej lodziarni. Lepiej uważajcie, konsekwencje mogą być straszne
  2. Umyły włosy płynem do higieny intymnej. Spojrzały w lustro, a efekt zaparł im dech w piersiach
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. ZUS zdradził sekret jak dostawać emeryturę o 15 proc. większą. Ma to być wyjątkowo proste
  5. Możesz zapłacić 270 zł albo nałożą na ciebie karę. Kontrole trwają w całym kraju
  6. Karol Strasburger niedawno wrócił z objętych epidemią Włoch. Ma ważny apel do wszystkich Polaków
Produkty za które już za miesiąc będziesz płacił dużo więcej. Wszystko przez podatkiProdukty za które już za miesiąc będziesz płacił dużo więcej. Wszystko przez podatkiCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News