cinema city
Flickr/tomislav medak
Autor Komunikaty prasowe - 5 Grudnia 2019

Próbowali wnieść kawę do kina, wezwano policję. Do popularnej sieci nigdy już nie wejdą

Cinema City jest bardzo restrykcyjne, jeśli chodzi o wnoszenie na sale kinowe własnych napojów i jedzenia. Dla pary z Warszawy wizyta w kinie zakończyła się interwencją policji, a wszystko przez to, że próbowali wnieść kawę, która nie została nabyta w barze Cinema City.

Cinema City i ich restrykcje

Cinema City w Galerii Północnej w Warszawie zostało odwiedzone w piątek przez panią Małgorzatę (imię zmienione) wraz z mężem Tomaszem, który lubi pić w trakcie seansów americano w rozmiarze XXL. Niestety nie jest ono dostępne akurat w tym Cinema City. W związku z tym, przed ostatnią wizytą mężczyzna kupił kawę w innym miejscu na terenie centrum handlowego. Jednak okazało się to dużym problemem, ponieważ regulamin Cinema City stanowczo zabrania wnoszenia na teren kina napojów i jedzenia, zakupionych w innym miejscu. Pan Tomasz został na wejściu poinformowany przez biletera, że nie może wejść na salę z kawą.

“Ledwo przeszedłem przez bramkę, a czujna pani menadżer od razu do mnie podbiegła. Profilaktycznie towarzyszył jej kolega, jak gdyby taka obstawa była niezbędna” – powiedział w rozmowie z Wirtualną Polską.

ZUS masowo rozsyła listy. Jeśli go nie odbierzesz, będziesz mieć ogromne problemyZUS masowo rozsyła listy. Jeśli go nie odbierzesz, będziesz mieć ogromne problemyCzytaj dalej

Oskarżenie o agresję i wandalizm

Po idącej do nikąd wymianie zdań, pan Tomasz by nie wchodzić z kawą wypił jej część przy obsłudze, a resztę wyrzucił do kosza. Co prawda w ten sposób zastosował się do regulaminu, ale okazało się, że nie tak, jak należy. Gdy wyrzucał kubek pokrywa kosza na śmieci została przez niego zachlapana.

“Obsługa natychmiast oskarżyła mnie o agresję i wandalizm. To już przestało być zabawne. Pani menedżer wydała nam polecenie opuszczenia kina. Poprosiłem ją, by odpuściła, bo kawę wyrzuciłem i chcielibyśmy wreszcie wejść na seans, za który zapłaciliśmy” - opisał pan Tomasz.

Interwencja policji w Cinema City

Parze udało się dotrzeć w końcu do sali kinowej. Wydawało im się, że ta osobliwa sprawa została zakończona, ale nic bardziej mylnego. Po 25 minutach zapaliły się światła i seans został wstrzymany, a na sali pojawiła się pani menadżer razem z policją. Małżonkowie zostali wyprowadzeni, a ich dane spisano. Funkcjonariusze poinformowali strony, by rozwiązali problem między sobą.

“Zapytałem, czy możemy wrócić na salę, skoro policja nie dopatrzyła się żadnego aktu wandalizmu ani nie wystawiła nam mandatu. Oczywiście, pani menedżer odmówiła, ale co dziwne, w ramach rekompensaty zaproponowała voucher na inny film w późniejszym terminie” – opowiedział pan Tomasz.

Dodał, że sytuacja w tym momencie przekroczyła granice absurdu, bo okazało się, że został on uznany za wandala i osobę niemile widzianą, natomiast innego dnia Cinema City zaprasza go na seans. “Najwidoczniej chodziło tylko o ego pani zarządzającej, której to poleceń nie chcieliśmy wykonywać” - powiedział.

ZUS w 2020 roku zabierze ci fortunę. Składki zjedzą ci sporą część pensjiZUS w 2020 roku zabierze ci fortunę. Składki zjedzą ci sporą część pensjiCzytaj dalej

Para została eskortowana do wyjścia przez ochronę Cinema City

Pan Tomasz zwrócił się do menadżerki, aby opisała całą sytuację, gdyż chciał dołączyć ten dokument do reklamacji.

“Niestety tutaj też był problem, bo pani menedżer bała się wydać taki dokument. Po długiej dyskusji w końcu dopisała długopisem opis sytuacji na wyciągu z regulaminu. Pojawił się również problem, bo poprosiliśmy o zaparafowanie i opieczętowanie ostatecznej wersji pisma. Ale udało się i w obstawie dwóch ochroniarzy zostaliśmy odprowadzeni do bramek” – zakończył pan Tomasz.

Wszystko to potrwało dwie i pół godziny, a filmu nie udało się im obejrzeć. Para zapowiedziała, że ich noga więcej nie postanie w Cinema City.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ktoś tu straci pracę? Żarty z Magdy Ogórek w TVP Info
  2. Nie żyje gwiazdor polskiego „Mam Talent”. Długo walczył z chorobą, miał tylko 30 lat
  3. Masz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatek
  4. Jak nie zarejestrujesz się do końca roku, to czekają Cię poważne konsekwencje. Większość Polaków nadal tego nie zrobiła
  5. Najpierw 500 plus, a teraz rząd wprowadza 500 minus. Wielu Polaków straci swoje pieniądze
  6. 13. emerytura jest zagrożona? Senat zgłosił poważne zastrzeżenia, w Polakach aż zagotowała się krew

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News