#charytatywna choinka
karmimypsiaki.pl
Autor Paulina Musianek - 21 Grudnia 2019

Diego, Czaruś, Pele i inne Bezdomniaki czekają na świąteczny upominek. Wyślij do schroniska prezent wraz z #CharytatywnaChoinka

8-miesięczny, radosny, ale samotny pies Grover, kot Czaruś po operacji naprawiającej uszkodzoną tętnicę, pies Lebron, który mimo słabego startu w życiu ma do ludzi wielkie zaufanie również czekają na swój świąteczny prezent. Dzięki grudniowej akcji #CharytatywnaChoinka każdy z nas może zrobić gwiazdkową paczkę bezdomnemu zwierzakowi i zaspokoić jego najważniejsze potrzeby.

Dziadziuś, Adolfik, Czaruś, Mirek i inni potrzebują wsparcia

“Witam Was ciepło, jestem Dziadziuś, 13-letni niewidomy psiak. Do mojej budy, w której spędzam większość czasu, nie dociera dźwięk kolędy ani blask choinki. Taka już jest ta schroniskowa rzeczywistość - szara, chłodna, samotna... Jeśli jednak zechcesz przesłać mi odrobinę życzliwości, bardzo proszę o coś miękkiego do przytualnia się oraz mokrą lub suchą karmę senior. Dziękuję!

PS. Będę wdzięczny, jeśli opowiesz o akcji znajomym. Wtedy moi schroniskowi koledzy może też dostaną prezenty” - pies Dziadziuś.

“Witajcie, jestem Adolfik. Jestem kotem, który ma zaburzenia neurologiczne, ale to wcale mi nie przeszkadza we wszystkim towarzyszyć człowiekowi i ciągle się plątać pod nogami. Lubię kontakt z ludźmi, to wiadomo najbardziej. Czasami zjadłbym jakiś fajny, wymyślny przysmak czy to na śniadanko, czy kolację. A w zamian mam naprawdę wiele do zaoferowania - zabawy, głaski i dużo miłości” - kot Adolfik.

To nie jedyne Bezdomniaki, które potrzebują małego prezentu, żeby poczuć się lepiej. Pamiętajmy, że w schroniskach przebywa wiele schorowanych, starszych i często skrzywdzonych zwierząt, jak również porzucone szczenięta i kocięta. Potrzebują one wizyt u weterynarzy, specjalistycznej karmy, suplementów, leków, a także kocy i legowisk. Schroniska często nie mają wystarczających funduszy, warto więc w okresie świątecznym myśleć również o potrzebach Mniejszych Braci.

Prezent dla Bezdomniaka z #CharytatywnaChoinka

Jak to działa? Wystarczy wejść na stronę www.karmimypsiaki.pl/charytatywnachoinka, wybrać zwierzaka na wirtualnej choince - po kliknięciu w bombkę z jego zdjęciem wyświetli się opis psa lub kota oraz specjalnie dla niego skompletowany koszyk z produktami, które najbardziej są mu potrzebne, może to być karma, ubranko na zimę czy smakołyki. Produkty można wykupić wszystkie lub wybrać tylko jeden - kosztują nawet od kilku złotych. Nie ma znaczenia, ile pieniędzy przeznaczysz na Bezdomniaka, na pewno ucieszą się z każdego prezentu. Sam zadecydujesz, co i w jakiej ilości chcesz kupić w prezencie. Paczka zostanie wysłana bezpośrednio do schroniska.

Prezenty można wysyłać do schronisk do 27 grudnia.

Partnerami akcji #CharytatywnaChoinka są: Muzeum Łazienki Królewskie, Universal Music Polska, Tesco, Sataku, Sarigato, Belvedere Catering by Design, naTemat.pl, a także Grupa Iberion.

karmimypsiaki.pl

karmimypsiaki.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News