PHOTO: PIOTR PIWOWARSKI / SE / EASTNEWS WARSZAWA PLATNE TOALETY NA DWORCU WSCHODNIM 2,50 ZL DWORZEC TOALETY WC BRAK ZGODY NA PUBLIKACJE WIZERUNKU!! WSZYSTKIE ZDJECIA NA HTTP://AGENCJA.SE.COM.PL 13/08/2010 TOALETA TOALETY WC PLATNE PLATNA UBIKACJA BABCIA KLOZETOWA KLOZET TOI TOI Ceny nad morzem wciąż rosną. Marek Migalski pokazuje opłatę za toaletę.
PHOTO: PIOTR PIWOWARSKI / eastnews
Autor Kamila Jeziorska - 10 Lipca 2020

Oto jak zarobić nad Bałtykiem. Toaletowi biznesmeni windują ceny, zapłacisz nawet 15 złotych

Ceny nad Morzem Bałtyckim rosną z roku na rok. Klienci co i rusz wrzucają zdjęcia swoich paragonów opiewających na zawrotne kwoty. Do tego grona dołączył Marek Migalski, politolog, który pochwalił się zdjęciem sprzed toalety baru.

Ceny nad morzem ciągle rosną

Ceny nad Morzem Bałtyckim rosną z roku na rok. Po czerwcowym długim weekendzie, hitem w internecie stało się zdjęcie paragonu pewnej wczasowiczki, która za obiad dla dwóch osób zapłaciła prawie 300 zł. W ślad za nią, inni internauci zaczęli wrzucać zdjęcia swoich rachunków. -Polskie morze, a ceny niemieckie! - grzmieli pozostali.

Po ujawnionych przez internautów paragonach, głos postanowili zabrać restauratorzy. Ich ówczesne tłumaczenia sprowadzały się do tego, że skoro wszyscy podwyższają ceny to oni też muszą. - Dystrybutorzy i rybacy podwyższają ceny. Tak samo i my musimy podwyższać ceny. Staramy się je trzymać na w miarę rozsądnym poziomie. - powiedział pan Michał, właściciel jednej z wędzarni w rozmowie z TVN24.

Wprowadzane są zmiany w tablicach rejestracyjnych. Jeden element, bez którego już nie pojedzieszWprowadzane są zmiany w tablicach rejestracyjnych. Jeden element, bez którego już nie pojedzieszCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Masowe obniżki w popularnej sieciówce. Aż 3000 produktów kupisz taniej
2. Mateusz Morawiecki znów pokazał, na co go stać, nie mógł sobie odpuścić. "Niech pan odbędzie debatę sam ze sobą"

Ceny nad morzem wzbudzają coraz większe kontrowersje

Ceny nad polskim morzem nie dotyczą tylko gastronomii, ale także noclegów. Nie brakuje historii pokrzywdzonych wczasowiczów, którzy za nocleg w kurorcie płacą krocie, a rzeczywisty standard odbiega od tego, co zostało zawarte w informacji o usłudze. Klienci narzekają, że właściciele obiektów turystycznych przekłamują rzeczywistość, dodając inne zdjęcia lub licząc odległość od morza w linii prostej, co realnie daje większy dystans do pokonania.

Ostatnio do grona chwalących się nadmorskimi cenami, dołączyła Marek Migalski, który wrzucił na swojego Twittera zdjęcie drzwi toalety w pewnym lokalu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że toaleta jest bezpłatna tylko dla klientów restauracji, a pozostałych kosztuje 15 zł. Przedsiębiorczy biznesmeni znad morza widzą w tym szansę na niezły zarobek. - Z toalety przy wejściu na plażę wyciągam od 800 do 1000 złotych dziennie - stwierdził w rozmowie z WP właściciel tego typu obiektów.

Tweet mmigalski

Klienci banków, trzymajcie się za portfele. Szykują się spore podwyżki, koniec z tanim bankowaniemKlienci banków, trzymajcie się za portfele. Szykują się spore podwyżki, koniec z tanim bankowaniemCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ochroniarz po latach wyjawił prawdę na temat Michaela Jacksona. Co działo się w jego willi?
  2. Porażające odkrycie w Warszawie. Miał drut wokół bioder
  3. PKW podało frekwencję do południa. Wyniki, jakich nie było od dawna
  4. Dodatkowe 4 tys. zł co miesiąc do emerytury. ZUS: coraz więcej Polaków może się załapać
  5. Aż 40 tys. polskich kierowców może mówić o wielkim szczęściu. Przepisy będą dla nich dużo bardziej korzystne
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół
NFZ z ważnym apelem do pacjentów. Dotyczy rejestracji do lekarzy, weszły kolejne zmianyNFZ z ważnym apelem do pacjentów. Dotyczy rejestracji do lekarzy, weszły kolejne zmianyCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News