Carrefour rozdaje darmowe maseczki
AFP/EAST NEWS
Autor Maria Glinka - 13 Czerwca 2020

Carrefour ma niespodziankę dla seniorów. Jeden z produktów rozdaje im zupełnie za darmo

Carrefour postanowił zadbać o bezpieczeństwo seniorów w trakcie zakupów i za darmo rozdaje maseczki ochronne. Akcja, która ma miejsce w warszawskich hipermarketach, jest współorganizowana przez Caritas Polska.

Carrefour wspomaga seniorów

Carrefour przekazuje dzisiaj darmowe maseczki w ośmiu stołecznych hipermarketach: w CH Arkadia, Złotych Tarasach, Sadybie Best Mall, Galerii Mokotów, Galerii Wileńskiej, Centrum Handlowym Atrium Reduta, Atrium Targówek oraz Galerii Bemowo.

Jednorazową maseczkę w Carrefourze otrzyma każdy klient, który przy kasie okaże Kartę Seniora. Konsumenci, którzy chcieliby dostać maseczkę jeszcze przed rozpoczęciem zakupów powinni udać się do punktu obsługi klienta – podają wiadomoscihandlowe.pl.

Samochód jako lokata kapitału? Wcale nie musi być drogi, niektóre auta są genialną inwestycjąSamochód jako lokata kapitału? Wcale nie musi być drogi, niektóre auta są genialną inwestycjąCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Aż 333 tys. Polaków ma już wielki problem z pobieraną emeryturą. ZUS alarmuje: liczba ciągnie rośnie
2. Czego boi się Jarosław Kaczyński? Ujawniono przelewy, które rodzą bardzo wiele pytań

Carrefour we współpracy z Caritas

W akcję rozdawania darmowych maseczek w Carrefourze zaangażowała się katolicka organizacja charytatywna Caritas Polska. Dzięki współpracy możliwe jest kontynowanie strategii Carrefoura, polegającej na dbaniu o jak najwyższy poziom bezpieczeństwa zakupów w czasie pandemii.

„Dzięki nowej akcji z Caritas Polska, seniorzy, którzy są klientami naszych warszawskich hipermarketów i nie mają możliwości zapewnienia sobie maseczki ochronnej, będą mogli w bezpieczny sposób zrobić zakupy” – wyznała Justyna Orzeł, wiceprezes zarządu Carrefour Polska.

Wielki bank podnosi ceny za korzystanie ze swoich usług. Do góry niemal wszystkie opłatyWielki bank podnosi ceny za korzystanie ze swoich usług. Do góry niemal wszystkie opłatyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili: Podwójna tragedia w Tatrach
  2. Podczas sesji ciążowej na jej brzuch położono tysiące pszczół. W internecie zawrzało
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. Kolejne odmrożenia w Polsce już na długi weekend. Jest decyzja, wspaniała wiadomość

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News