Carrefour wprowadza stoisko dezynfekcyjne przed sklepem
AFP/EAST NEWS
Autor Maria Glinka - 13 Kwietnia 2020

Carrefour wymyślił sposób na zwiększenie bezpieczeństwa w swoich sklepach. To absolutna nowość

Carrefour w Brukseli zainstaluje stanowisko do dezynfekcji przed wejściem do sklepu. Jest to jeden z etapów próbnego procesu odkażania na zewnątrz placówek handlowych, który testuje jeden z belgijskich oddziałów.

Carrefour wprowadza nowe rozwiązanie

Carrefour w Brukseli stara się na bieżąco uaktualniać strategię podnoszenia bezpieczeństwa klientów w czasie pandemii. Najnowsza inicjatywa polega na zainstalowaniu jednostki dezynfekcyjnej na Place Jourdan tuż przed wejściem do jednego z supermarketów należących do sieci Carrefour – podają wiadomoscihandlowe.pl.

Ze stoiska dezynfekcyjnego będą mogli skorzystać wszyscy klienci jeszcze przed rozpoczęciem zakupów. Do ich dyspozycji będą żele wodno-alkoholowych czy płyny do sterylizacji wózków i koszyków.

Poczta Polska rozpoczęła sprzedaż maseczek ochronnych. Cena jest powalająca, a mimo to już zniknęłyPoczta Polska rozpoczęła sprzedaż maseczek ochronnych. Cena jest powalająca, a mimo to już zniknęłyCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Watykan zajął nowe stanowisko w sprawie Świąt Wielkanocnych. Wierni mogą być zadziwieni
2. Rzecznik polskiej policji opublikował niepokojące nagranie. Powinniśmy się bać?

Higiena i bezpieczeństwo przede wszystkim

Nowy pomysł belgijskiego Carrefoura pozwala nie tylko na podniesienie poziomu higieny, ale i na „regulowanie przepływu osób wchodzących do sklepu” – tłumaczy Arnaud Lesne, dyrektor ds. innowacji Carrefour w Belgii.

Policja kontroluje mieszkańców z użyciem helikoptera. Nikt nie przemknie niezauważonyPolicja kontroluje mieszkańców z użyciem helikoptera. Nikt nie przemknie niezauważonyCzytaj dalej

Supermarket na Placu Jourdan to jedyny sklep, przed którym ma być zainstalowana jednostka dezynfekcyjna do końca kwietnia. Zarządcy chcą poczekać na efekty zanim wdrożą to rozwiązanie w innych oddziałach Carrefoura.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tłumy ludzi i morze kwiatów na ulicach. Wzruszające wspomnienia z 10 kwietnia 2010
  2. Jest prosty sposób na ograniczenie ryzyka zarażenia bliskich w Wielkanoc. Wiele osób o nim zapomina
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. Pierwszy region na świecie, który pokonał koronawirusa. Media: nie ma już ani jednego przypadku

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News