Carrefour
Flickr/Elliott Brown
Autor Komunikaty prasowe - 9 Listopada 2019

Carrefour wpadł na całkiem nowy pomysł. Otworzy sklep z zupełnie inną zawartością

Carrefour zapowiedział, że 14 listopada zaprezentuje zupełnie nowy koncept sklepu. Tego jeszcze w Polsce nie było!

Carrefour podąża za modą na ekologię

Carrefour wyprzedza swoich rywali, jeśli chodzi o podążanie za modą na ekologię. W dzisiejszych czasach wszystkie wiodące sieci sklepów, a również i mniejsze marki, śmiało stawiają na ekologiczne trendy, co można zobaczyć w ich ofertach produktów. Dosłownie w każdym dużym markecie lub dyskoncie można znaleźć produkty bio, a w niektórych wręcz całe działy z takimi artykułami. “Krok dalej poszła sieć Carrefour, która zapowiedziała, że 14 listopada zaprezentowany zostanie nowy koncept sklepu. Polska będzie trzecim krajem, po Francji i Hiszpanii, gdzie pojawi się Carrefour Bio” - informuje Super Biznes.

Starsze osoby będą zachwycone! Lidl przygotował dla nich wyjątkową niespodziankęStarsze osoby będą zachwycone! Lidl przygotował dla nich wyjątkową niespodziankęCzytaj dalej

Nowy sklep w Warszawie

Według serwisu “Wiadomości Handlowe” najprawdopodobniej pierwszy polski Carrefour Bio będzie się znajdował w stolicy polski. Media zapowiadają, że market będzie miał sporą powierzchnię wielkości 200 mkw. Będzie w nim dostępny duży wachlarz artykułów całkowicie naturalnych i ekologicznych. Znajdzie się też miejsce na kącik kawowy oraz showroom.

Ten nowatorski format sklepu planowano wprowadzić na rynek polski już od dłuższego czasu. Już w 2018 roku sieć miała otworzyć pierwszą placówkę z produktami ekologicznymi, ale jednak zmieniono plany i przełożono to na rok 2019. Tego typu sklepy sieci Careffour działają prężnie we Francji i Hiszpanii, gdzie znajduje się ich kilkadziesiąt. Zobaczymy jak bio koncept przyjmie się w naszym kraju.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pierwszy wywiad Agnieszki Woźniak-Starak po tragicznej śmierci Piotra. Rozmawiała z Dorotą Wellman
  2. Miały dawać radość, a nie żyje przez nie już ponad 70 dzieci. Miliony sztuk wycofanych ze sprzedaży
  3. Waloryzacja ma wypchać portfele emerytów. Najbiedniejsi dostaną po 13 tys. zł
  4. Setki osób dostanie 252,38 zł zamiast 500 plus. Ludzie przeoczyli haczyk
  5. Tylko wyniesiesz śmieci. Zapłacisz nawet 5 tys. złotych grzywny
  6. Uważajcie, TVN pilnie ostrzega klientów Biedronki i Rossmanna. Możesz stracić wielkie pieniądze

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News