carrefour zakaz handlu
Wikipedia/Henryk Borawski
Autor Komunikaty prasowe - 5 Grudnia 2019

Carrefour skutecznie ominie zakaz handlu. Testuje już swój pomysł

Carrefour otworzył w warszawskiej Białołęce zupełnie samoobsługowy sklep. Nie uświadczysz tam żadnego kasjera, ani asystenta. Jeśli tylko taka forma robienia zakupów przypadnie konsumentom do gustu, to niebawem powstaną kolejne.

Carrefour bez kasjerów

Carrefour jako pierwszy otworzył w stolicy samoobsługowy sklep, w którym można zrobić zakupy zupełnie samodzielnie, ponieważ nie ma tam żadnego asystenta czy kasjera. Innowacyjna placówka mieści się na warszawskiej Białołęce przy ul. Światowida 18.

“Wśród sprzedawanych w sklepie produktów oprócz kanapek, przekąsek, napojów czy słodyczy, znajdują się również artykuły świeże, takie jak pakowane jabłka, pomidory, sałata, pieczywo i masło, ale także produkty wymagające przechowywania w lodówce jak nabiał, wędliny, ryby czy towary pierwszej potrzeby np. mąka, ryż, cukier, olej, kawa, herbata, przyprawy czy dania gotowe, podstawowe artykuły higieniczne oraz karmy dla zwierząt” - podaje portal Innpoland.pl.

ZUS w 2020 roku zabierze ci fortunę. Składki zjedzą ci sporą część pensjiZUS w 2020 roku zabierze ci fortunę. Składki zjedzą ci sporą część pensjiCzytaj dalej

Carrefour niczym automat ze wszystkim

Samoobsługowy Carrefour Express powstał według koncepcji maszyn vendingowych i dokonuje sprzedaży poprzez panel dotykowy. Klient, aby zrobić zakupy musi jedynie wybrać produkty i zapłacić za nie przy pomocy karty lub aplikacji BLIK. Zakupy odbiera się w odpowiednich maszynach, które zostały dopasowane do charakteru poszczególnych produktów. Są one dostarczane klientom specjalnymi windami.

W przypadku, gdy wystąpią jakiekolwiek problemy techniczne podczas robienia zakupów, takie jak na przykład z płatnością lub odbiorem zakupów, klienci mogą zadzwonić na infolinię dostępną całą dobę. Jeżeli chodzi o dostępność produktów to czuwać nad nią będzie automatyczny monitoring, a pracownicy pobliskiego Carrefoura na bieżąco uzupełnią wszelkie braki w zatowarowaniu.

Carrefour nie jest pionierem

Carrefour nie był pierwszą siecią, która wymyśliła zupełnie autonomiczny sklep w naszym kraju. W Poznaniu jako pierwsza otworzyła taki format sklepu sieć Take&Go, a także market BioFamily. Żabka ma również w planach otwarcie podobnego sklepu, już rok temu zapowiedziała otwarcie swojego samoobsługowego “Sklepu Przyszłości”.

ZUS masowo rozsyła listy. Jeśli go nie odbierzesz, będziesz mieć ogromne problemyZUS masowo rozsyła listy. Jeśli go nie odbierzesz, będziesz mieć ogromne problemyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ktoś tu straci pracę? Żarty z Magdy Ogórek w TVP Info
  2. Nie żyje gwiazdor polskiego „Mam Talent”. Długo walczył z chorobą, miał tylko 30 lat
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. Jak nie zarejestrujesz się do końca roku, to czekają Cię poważne konsekwencje. Większość Polaków nadal tego nie zrobiła
  5. Najpierw 500 plus, a teraz rząd wprowadza 500 minus. Wielu Polaków straci swoje pieniądze
  6. Właśnie poinformowano, kiedy Polacy dostana 13-stą emeryturę. Większość będzie wściekła

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News