Policja wypisała w Bydgoszczy rekordowy mandat
pixabay
Autor Komunikaty prasowe - 1 Lutego 2020

Rekordowy mandat wypisano w Bydgoszczy. Raczej długo nikt go nie przebije

W Bydgoszczy kobieta kierująca Nissanem dostała rekordowy mandat w kwocie 1500 zł i 19 punktów karnych. Policyjna grupa policyjna SPEED namierzyła jej dalece nieodpowiedzialne zachowanie.

W Bydgoszczy kobieta otrzymała rekordowy mandat

W Bydgoszczy funkcjonariusze z policyjnej grupy SPEED namierzyli niebezpieczne zachowanie na drodze kobiety, która jechała Nissanem. Dopuściła się ona następujących wykroczeń: przejechała na czerwonym świetle trzy razy, nie zasygnalizowała zmiany pasa ruchu, przekroczyła linię ciągłą, przekroczyła prędkość.

Tysiące Polaków będzie musiało oddać telefony. Skarbówka zawiesiła działanie popularnego sklepuTysiące Polaków będzie musiało oddać telefony. Skarbówka zawiesiła działanie popularnego sklepuCzytaj dalej

Do zdarzenia doszło w piątek

Zdarzenie miało miejsce w piątek po godzinie 17. w Bydgoszczy na ulicy Wojska Polskiego.

- Wówczas czuwający nad bezpieczeństwem na drodze policjanci z grupy SPEED namierzyli nissana, którego kierowca, wjeżdżając od ulicy Jana Pawła II na ulicę Wojska Polskiego, przekroczył dozwoloną prędkość - informuje kom. Przemysław Słomski z zespołu prasowego KWP w Bydgoszczy, jak cytuje Expressbydgoski.pl.

Największe hity eksportowe PRL-u. Kilka z nich naprawdę mocno cię zdziwiNajwiększe hity eksportowe PRL-u. Kilka z nich naprawdę mocno cię zdziwiCzytaj dalej

- Pomiar prędkości wskazał 84 km/h, podczas gdy na tym odcinku drogi obowiązuje ograniczenie prędkość do 50 km/h. Dalej kierowca jadąc już ul. Wojska Polskiego nie zasygnalizował zmiany pasa ruchu i przejechał przez pojedynczą linię ciągłą. Następnie wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. W ten sam sposób pokonał następne dwie sygnalizacje - dodał policjant.

Kobieta nawet nie zwróciła uwagi na radiowóz

Kobieta, która kierowała samochodem nawet nie omieszkała zwrócić uwagi na radiowóz jadący za nią. Co prawda był on nieoznakowany, jednak miał włączone sygnały świetlne i dźwiękowe. Policyjny wideorejestrator zarejestrował całą sytuację na drodze.

Pojazd został zatrzymany do kontroli przez funkcjonariuszy. Nissanem kierowała 34-letnia kobieta, której policjanci pokazali nagranie. Dostała ona cztery mandaty, których łączna suma wyniosło 1500 zł oraz 19 punktów karnych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka Anny Jantar nie zapomina o mamie. Obecny rok będzie dla niej szczególnie bolesny
  2. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  3. Od teraz nowy obowiązek. Auta muszą być konkretnie wyposażone
  4. 13. emerytura jednak nie dla wszystkich. 200 tys. Polaków będzie musiało obejść się smakiem
  5. Bardzo zła wiadomość dla emerytów. Nie pomogą 13-tki, ani 500 plus dla seniorów
MEN opublikowało listę najbardziej pożądanych zawodów w najbliższych latach. Profesje, które gwarantują pracęMEN opublikowało listę najbardziej pożądanych zawodów w najbliższych latach. Profesje, które gwarantują pracęCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News