Angelina Jolie i Brad Pitt. źródło fot.: wikimedia.org
Biznesinfo
Autor Kasper Starużyk - 18 Kwietnia 2019

Brad Pitt nie płaci alimentów? Angelina Jolie ma pretensje do byłego męża.

Podczas gdy świat emocjonuje się rozwodem Brada Pitt'a i Angeliny Jolie, aktorka oskarżyła swojego byłego już męża o unikanie płacenia alimentów. Prawnicy Jolie prawdopodobnie złożą kolejny pozew o alimenty w sądzie. Komu zostanie przyznana opieka nad dziećmi? Zarobki, jakimi mogą pochwalić się Angelina Jolie i Brad Pitt, dziwią w kontekście pozwu na alimenty.

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych par w Hollywood, przestała oficjalnie być małżeństwem, o czym zakomunikowało 2 dni temu CNN. Brad Pitt i Angelina Jolie wzięli rozwód po niespełna dwóch latach małżeństwa.

Alimenty na dziecko ością niezgody

Angelina Jolie walczy o to, aby przejąć całkowitą opiekę nad sześciorgiem dzieci, w związku z tym pozew o alimenty został prawdopobodnie ustalony na bardzo wysoką sumę przez prawników Jolie. Jej adwokaci nie odnieśli się jednak jeszcze do sprawy, chociaż jest bardzo możliwe, że niedługo to zrobią.

Brad Pitt w przeciwieństwie do Angeliny Jolie walczy o opiekę dzieloną, także jego propozycja jest dużo mniej radykalna. Jego prawnicy z kolei nie komentują wcale pozwu o alimenty swojej byłej żony, zamierzają jednak odwołać się od oskarżeń Jolie.

Brad Pitt, Angelina Jolie i ich dzieci

Była para doczekała się sześciorga dzieci (Maddox, Pax, Zahara, Shiloh, Knox, Vivvienne) z czego trójka z nich jest adoptowana. Lepsze życie Brad Pitt i Angelina Jolie zapewnili pochodzącemu z Kambodży Madoxowi (16 l.), Zaharze z Afryki (14 l.) i Paxowi, który jest Wietnamczykiem (15 l.). Shiloh (12 l.) i bliźniaki Vivvienne i Knox (10 l.) sa bilogicznymi dziećmi pary.

Ile zarabia Brad Pitt i Angelina Jolie?

Według portalu therichest.com roczne zarobki, jakie osiąga Angelina Jolie, to ponad 160 000 000 $. Jej były mąż, czyli Brad Pitt zarabia z kolei ponad 240 000 000 $. Przy takich stawkach sąd może zasądzić alimenty na bardzo wysokim poziomie.

Należy jednak pamiętać, że w USA każdy stan ma inne prawodawstwo, a Angelina Jolie i Brad Pitt sprawę o rozwód toczą w Atlantacie, czyli na prawach stanu Georgia, nie nastomiast w Los Angeles, czyli Kalifornii.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 10 000 zł za to, że nie przejdziesz na emeryturę
  2. Clinton wychwala Polaków i mówi o ich przywódczych umiejętnościach
  3. Biedronka i Lidl będą miały nowego konkurenta w Polsce
  4. 4000 zł dodatku do emerytury za szczególne osiągniecie

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News