Bank oferuje 300 złotych za prostą operację
pixabay.com
Autor Przemysław Terlecki - 7 Sierpnia 2019

Bank da ci 300 złotych do ręki. Wystarczy wykonać najprostszą operację

BNP Paribas Bank oferuje teraz 300 zł za założenie konta indywidualnego. Konto to jest darmowe i dostaje się do niego Kartę Otwartą na Ciebie.

Jak informuje portal livesmarter.pl, akcja przeznaczona jest dla nowych klientów banku BNP Paribas. Aby wziąć udział w promocji należy nie być posiadaczem konta w tymże banku co najmniej przez ostatnie 9 miesięcy. To dość krótki okres, z reguły trwa on od 1 roku do 2 lat.

Ważną informacją jest jednak to, że do klientów BNP wliczają się teraz byli klienci Raiffeisen Polbank, który został przejęty przez francuski bank.

Starsze osoby mogą się mocno zdziwić. Biedronka wprowadza zupełnie nowy sposób płatnościStarsze osoby mogą się mocno zdziwić. Biedronka wprowadza zupełnie nowy sposób płatnościCzytaj dalej

Bank BNP Paribas - jak skorzystać z promocji

Aby móc cieszyć się z dodatkowych 300 zł, jakie oferuje nam PNB, musimy zajrzeć na stronę banku i tam przez specjalną dedykowaną stronę złożymy wniosek o założenie konta. Pamiętajmy, że chodzi tutaj o konkretne konto, a mianowicie Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową Otwartą na Dzisiaj. Na taką operację mamy czas do 25.08.2019 r. Po złożeniu już wniosku musimy podpisać umowę z bankiem w którejś z placówek lub też za pomocą wiadomości SMS. Czas na to mamy z kolei do 31 sierpnia bieżącego roku.

W celu późniejszej aktywacji konta musimy nadać przez interent kod PIN swojej karcie, która po podpisaniu umowy zostanie nam dostarczona pocztą.

WAŻNE: Dodatkowe 300 zł dostanie tylko pierwszych 2500 osób, które zdecydują się na złożenie wniosku o posiadanie takiego konta. Po przekroczeniu tego limitu usługa zostanie zablokowana.

Za co 300 zł od BNP Paribas

Owe 300 zł bankk wypłaci nam w gotówce. Aby dostać pieniądze musimy: wykonać transakcję bezgotówkową na kwotę min. 300 zł we wrześniu. Może być to wiele transakcji jednak łączna kwota musi osiągnąć co najmniej 300 zł. Wpływy na nasze konto muszą także przekroczyć ponad 1000 zł. Gdy spełnimy te warunki otrzymamy pierwszą transzę pieniędzy czyli 150 zł.

W celu otrzymania drugiej części nagordy musimy powtórzyć to samo w październiku i listopadzie. Wtedy przed Świętami Bożego Narodzenia otrzymamy kolejne dodatkowe 150 zł.

Płaca minimalna pod znakiem zapytania. Rząd i związki bez zgodyPłaca minimalna pod znakiem zapytania. Rząd i związki bez zgodyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 10 000 zł za to, że nie przejdziesz na emeryturę
  2. 4000 zł dodatku do emerytury za szczególne osiągniecie
  3. Wakacje nad Bałtykiem drogie jak na Tureckiej Riwierze
  4. 300 plus na wyprawkę do szkoły. Do kiedy składać wnioski?

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News