bnp paribas
wikipedia/Thierry Caro
Autor Redakcja BiznesInfo - 9 Czerwca 2020

Rekordowa premia od BNP Paribas. Do wzięcia 400 zł

Bank BNP Paribas wystosował nową promocję dla potencjalnych, przyszłych klientów. Za założenie konta osobistego na koncie znaleźć będzie można okrągłą sumę 400 zł premii. Dodatkowym plusem jest fakt, że konto oraz karta są darmowe jeśli zapłacimy tylko raz kartą bez cenzusu ceny.

BNP Paribas w specjalnej odsłonie

Należy jednak zauważyć, że w puli jest tylko 3000 promocyjnych wniosków na całą Polskę, co daje szansę niewielu na skorzystanie z oferty. Po wyczerpaniu limitu dalsze wnioskowanie zostanie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat.

Aby skorzystać z promocji musimy być osobą, która nie posiadała konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. Wykluczone są także osoby, które posiadały konto osobiste w Raiffeisen Polbank w tym samym okresie. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji, jak podaje serwis sukcesywny.pl.

Spadek po rodzicach z okropnym długiem. Jest prosty sposób, by tego uniknąćSpadek po rodzicach z okropnym długiem. Jest prosty sposób, by tego uniknąćCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Rząd właśnie wprowadził 4 bardzo ważne zmiany dot. emerytur. Tarcze antykryzysowe rządu kryją nowe przepisy
2. Skandaliczne nagranie z Biedronki wyciekło. Bijatyka klientki z obsługą wstrząsnęła opinią publiczną

Co należy zrobić?

 1. Złożyć wniosek na stronie promocji o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą (Otwartą na Dzisiaj) do 28.06. z wygenerowanego dla nas linku.
 2. Podpisać umowę o konto do 19.07.2020.

Aby otrzymać 150 zł należy:

 • Wykonać 5 płatnościtelefonem w lipcu
 • Zapewnić wpływ 500 zł w lipcu

Natomiast, aby otrzymać 200 zł należy:

 • Wykonać 5 płatnościtelefonem w sierpniu
 • Zapewnić wpływ 500 zł w sierpniu
 • Wykonanie minimum 2 przelewów w sierpniu

Aby, otrzymać równą kwotę 400 zła. tym samym dodatkowe 50 zł w formie kodu do Biedronki, należy spełnić warunki lipcowe, ale należy je spełnić we wrześniu, październiku i listopadzie.

Informacje o otrzymaniu bonusów otrzymamy mailowo do 21.08. Informacja o drugiej nagrodzie otrzymamy 23.09., a o trzeciej 23.12. Nagrody otrzymamy do końca danego miesiąca, w którym otrzymamy informację o nagrodzie. Premie gotówkowe trafią na konto bankowe, a bon do Biedronki w formie kodu w postaci SMSa.Dobra oferta?

Bank BNP Paribas jest największym bankiem detalicznym we Francji z ponad 2200 oddziałami.

Nie będą płacić podatku za okres lockdownu. Ministerstwo Finansów w końcu zajęło stanowiskoNie będą płacić podatku za okres lockdownu. Ministerstwo Finansów w końcu zajęło stanowiskoCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

 1. TVN przywróci kultowy serial, który oglądały miliony. Emisja już niedługo, będzie hit
 2. Podczas sesji ciążowej na jej brzuch położono tysiące pszczół. W internecie zawrzało
 3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
 4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
 5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
 6. Kolejne odmrożenia w Polsce już na długi weekend. Jest decyzja, wspaniała wiadomość

529 tys. emerytów w najcięższej sytuacji, raport obnaża prawdę. Też możesz być wśród nich529 tys. emerytów w najcięższej sytuacji, raport obnaża prawdę. Też możesz być wśród nichCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News