Biurowiec
materiały prasowe
Autor Komunikaty prasowe - 19 Maja 2020

Czy twój biurowiec spełnia nowe oczekiwania klientów?

360° Workspace Solution firmy New Work to platforma stworzona na potrzeby właścicieli nieruchomości, pozwalająca na maksymalizację rentowności powierzchni biurowej. Największy niezależny operator elastycznej przestrzeni biurowej w Europie Środkowo-Wschodniej przygotowuje szczegółową analizę budynku, dostosowuje projekt do norm w nowej rzeczywistości po pandemii COVID-19 i komercjalizuje powierzchnie wspólne, zwiększając ich atrakcyjność dla użytkowników, a jednocześnie tworząc nowe źródła przychodów. Platforma 360° Workspace Solution umożliwia właścicielom nieruchomości monitorowanie wyników w czasie rzeczywistym i pozwala firmie New Work skrócić czas realizacji transakcji z ponad pół roku do zaledwie kilku tygodni.

W rzeczywistości po wybuchu pandemii COVID-19 właściciele nieruchomości, żeby przyciągnąć klientów, będą zmuszeni wprowadzić zmiany w oferowanych im obiektach i we własnej działalności operacyjnej. Niepewność co do przyszłości wymusiła na najemcach ze wszystkich branż kompleksowe zmiany biznesplanów. Wyraźnie widać, że wszyscy przedsiębiorcy oszczędzają, przez co tradycyjne, wieloletnie umowy najmu stają się coraz mniej atrakcyjne. Kryteria podejmowania decyzji przez dużych i małych najemców biur znacząco zmieniły się w nowej globalnej rzeczywistości.

Nowe czasy, nowe wymagania

– Klienci bardziej interesują się dostępnością i cenami elastycznych powierzchni biurowych w atrakcyjnych lokalizacjach – komentuje Hubert Abt, dyrektor generalny i założyciel firmy New Work. – Coraz ważniejsze są również inne czynniki, przede wszystkim dostępność usług dla użytkowników biurowców, inteligentne systemy optymalizujące zużycie energii oraz wydajne i nowoczesne instalacje wentylacyjne. Właściciele nieruchomości będą musieli uwzględnić te nowe oczekiwania i zaoferować swoim najemcom szereg usług na życzenie, w tym tych wykorzystujących nowe technologie.

New Work przekształca tradycyjne biurowce w nowoczesne i elastyczne huby biznesowe

U podstaw oferowanego przez New Work innowacyjnego rozwiązania 360° Workspace Solution leży koncepcja elastycznych hubów biznesowych. Platforma pozwala przekształcić tradycyjne biurowce w obiekty, które idealnie dopasują się do szybko ewoluujących potrzeb dzisiejszego biznesu. 360° Workspace Solution łączy w sobie elastyczną oraz tradycyjną powierzchnię biurową, które uzupełniają wirtualne biura z salami konferencyjnymi, powierzchnie wspólne z usługami biurowymi oraz tzw. biura w chmurze. Cały ten pakiet stanowi odpowiedź na potrzeby przedsiębiorstw i ich pracowników.


Elastycznymi hubami biznesowymi zarządza New Work, wynajmując biura tradycyjne i elastyczne oraz prowadząc komercjalizację powierzchni wspólnych. Budynki dostosowywane są do norm obowiązujących po pandemii koronawirusa na podstawie wytycznych projektowych firmy New Work, a platforma Flex Hub zapewnia właścicielom nieruchomości możliwość zintegrowania sprzedaży, marketingu i działalności operacyjnej oraz śledzenie aktualizowanych w czasie rzeczywistym KPI przez całą dobę. Rozwiązanie 360° Workspace Solution pozwala zwiększyć rentowność oraz wartość budynku, jednocześnie znacznie skraca czas i nakłady pracy wymagane do dopięcia umów najmu.

Jak to działa?

Eksperci New Work rozpoczynają pracę od szczegółowej analizy każdej nieruchomości, oceniając jej potencjał w zakresie przyciągnięcia określonych kategorii najemców. Następnie na powierzchniach wspólnych, dla których znaleziono potencjał ich ożywienia (zazwyczaj na parterze), aranżowane są usługi uzupełniające, takie jak hot desks, przestrzeń do spotkań i konferencji, strefy pozostawiania przesyłek i żywności, bary kanapkowe, kawiarnie i bankomaty. Konkretny zestaw tych usług wdrażanych w każdej lokalizacji optymalizowany jest pod kątem maksymalizacji atrakcyjności nieruchomości dla potencjalnych klientów w grupach docelowych.

Modyfikacje w biurowcu wynikają z opracowanego długofalowego biznesplanu, w którym przychody z wynajmu i usług dodatkowych dopasowywane są do faktycznej struktury kosztów. Ostatnim elementem układanki jest oferowana przez New Work platforma Flex Hub, która łączy w sobie KPI – zorientowane na utrzymanie dotychczasowych klientów i zwiększenie przychodów – z systemem CRM wspomagającym sprzedaż i mierzącym skuteczność działań marketingowych każdej inwestycji. Platforma Flex Hub dostępna jest dla właścicieli nieruchomości 24 godziny na dobę, dzięki czemu mogą na bieżąco monitorować status wynajmu i działalności operacyjnej swojego obiektu.

POWYŻSZY ARTYKUŁ JEST KOMUNIKATEM PRASOWYM

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News