Biedronka tego klienta nie zapomni na długo
wikimedia.org/Pece
Autor Przemysław Terlecki - 14 Lipca 2019

Biedronka zapamięta go na długo. Klient wydał 24 tys. złotych

Biedronka niedawno świętowała rok otwarcia nowego formatu. Ten okazał się świetnym pomysłem, co potwierdził klient, zostawiając w sklepie 24 tys. złotych. Z pewnością sieciówka długo nie zapomni tych zakupów.

Biedronka 12 lipca świętowała otwarcie swojego pierwszego w Polsce outletu. Ten zlokalizowany jest w Poznaniu na ulicy 28 czerwca 1956 roku na dzielnicy Dębiec. Jak podają władze sieciówki, pomysł okazał się kapitalny, co zresztą potwierdzają wyniki, którymi Biedronka się pochwaliła, a także fakt, że niedługo po poznańskim outlecie powstał kolejny - tym razem w Gdańsku.

Zgodnie z danymi przekazanymi przez portugalską sieciówkę, najczęściej kupowanymi produktami w sklepie były wrotki dla dorosłych, arkusze papieru A4, smartfon MyPhone C-Smart, kredki Bambino w drewnianej oprawie oraz ciastolina. Popularnością cieszyły się także akcesoria do wyposażenia wnętrz kuchni, łazienki, tekstylia, elektronika, ale również produkty z kategorii zrób to sam.

49 województw na nowo? Rząd zapowiada deglomerację i wynoszenie instytucji z Warszawy49 województw na nowo? Rząd zapowiada deglomerację i wynoszenie instytucji z WarszawyCzytaj dalej

Biedronka ujawnia największy jednorazowy rachunek

W ciągu roku outlet Biedronki w Poznaniu odwiedziło aż 130 tys. osób. Co więcej, sieciówka podała również, że średnio klienci wydawali w sklepie 56,5 złotych. Niemałe zaskoczenie wywołał jednak jeden z klientów, którego personel Biedronki niewątpliwie zapamięta na długo. Ten na jednym rachunku wydał aż 24 tysiące złotych.

Jak mówi Jakub Klimczak, starszy menadżer sprzedaży w Biedronce, uruchomienie outletu było dla sieciówki strzałem w dziesiątkę, co właśnie udowadniają przytoczone wyżej statystyki. Outlet niezmiennie cieszy się zainteresowaniem klientów. Niewątpliwie można spodziewać się więc otwarć kolejnych tego typu placówek w Polsce.

Outlet Biedronki w Poznaniu od pierwszego dnia działalności cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Blisko 130 tys. osób, które do dziś zrobiły zakupy w poznańskim Outlecie, to dowód na to, że uruchomienie tego typu sklepu idealnie wpisało się w oczekiwania klientów - mówi Klimczak.

Ich majątki idą w miliardy. Najbogatsze polskie rodzinyIch majątki idą w miliardy. Najbogatsze polskie rodzinyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 10 000 zł za to, że nie przejdziesz na emeryturę?
  2. Lidl będzie teraz budował mieszkania
  3. 4000 zł dodatku do emerytury za szczególne osiągnięcie
  4. Kraje egzotyczne walczą z “begpackersami”

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News