Biedronka uwielbia rozpieszczać swoich klientów. Sieć zaskoczyła kolejną niezwykłą promocją
fot. Jacek Halicki/Wikipedia
Autor Stanisław Węgrowski - 31 Grudnia 2019

Część zakupów w Biedronce za darmo. Wystarczy zrobić jedną rzecz

Biedronka przygotowała specjalną promocję dla klientów. Robiąc zakupy w popularnym dyskoncie klienci mają szansę otrzymać niektóre produkty za darmo. Na czym polega promocja? Jak z niej skorzystać?

Biedronka ma prezent dla swoich klientów

Biedronka przygotowała niespodziankę dla swoich klientów. Od 27 grudnia do 4 stycznia w niemal 3 tysiącach dyskontów sieci organizowana jest nieprawdopodobna wyprzedaż. W ramach promocji można kupić sprzęt AGD, zabawki, tekstylia oraz inne produkty przemysłowe. Jak działa promocja?

Biedronka jest wyjątkowo hojna po świętach. Okazuje się, że za przecenione produkty nie będzie trzeba płacić - część zakupów konsumenci otrzymają za darmo. Warunkiem skorzystania z promocji jest zakup dwóch różnych artykułów z danej kategorii, a wtedy tańszy produkt otrzymujemy gratis.

Od 1 stycznia nowe, surowe przepisy dla kierowców. Już tworzą się kolejki tych, którzy chcą uniknąć karyOd 1 stycznia nowe, surowe przepisy dla kierowców. Już tworzą się kolejki tych, którzy chcą uniknąć karyCzytaj dalej

Fantastyczna promocja sieci Biedronka

- W Akcji Promocyjnej biorą udział artykuły przemysłowe i tekstylia dostępne w Sklepach Biedronka, w tym w szczególności: tekstylia, bagaż, sprzęt RTV, elektronika, sprzęt AGD, narzędzia, elektronarzędzia, meble, akcesoria samochodowe, multimedia, artykuły gospodarstwa domowego, zabawki, artykuły ogrodnicze, materiały biurowe, oświetlenie, artykuły dekoracyjne, obuwie, artykuły niespożywcze dla zwierząt, za wyjątkiem książek, produktów Gatta, Carla Bonetti, Carlo Massimo, zapałek, żarówek Philips, wkładów do zniczy,fajerwerków, płyt CD, płyt winylowych, ozdób i akcesoriów karnawałowych, kablii ładowarek USB, oświetlenia karnawałowego, ekspresów Delta,maskotek i książek Gang Słodziaków (dalej jako „Produkty Promocyjne”) - napisano w regulaminie promocji.

Warto jednak zaznaczyć, że w związku z ogromnym zainteresowaniem Biedronka wprowadziła ograniczenie w promocji. Limit rabatu na jednym rachunku wynosi 150 złotych. Mimo wszystko to nadal świetna okazja, aby zrobić ciekawe zakupy w promocyjnej cenie.

Polacy chcą zyskać, ale tylko tracą. Lepiej nie trzymać pieniędzy w bankachPolacy chcą zyskać, ale tylko tracą. Lepiej nie trzymać pieniędzy w bankachCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
  2. Ewa Szykulska jest nieuleczalnie chora. Mimo to nie zamierza się nad sobą użalać
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. Od 1 stycznia zmiany w kontrolach drogowych. Policja sprawdzi jedną, ważną rzecz więcej w twoim aucie
  5. Fiskus zapuka do ciebie i zabierze pieniądze. Będziesz płacił podatki za zmarłych
  6. ZUS przekazał smutną wiadomość dla emerytów. Sprawdza się najczarniejszy scenariusz

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News