wnętrze sklepu
pxhere
Autor Komunikaty prasowe - 30 Stycznia 2020

Biedronka rusza z nowym programem. W 136 sklepach zakupy zrobisz za połowę ceny

Biedronka wprowadza nowy program, który ma polegać na obniżeniu o 50 proc. cen żywności, której kończy się termin przydatności. Jak na razie program ten ma być pilotażowy i zostanie wprowadzony w 136 sklepów.

Biedronka wprowadza nowy program

Biedronka wprowadza nowy program, polegający na obniżeniu o połowę cen żywności, której termin przydatności do spożycia się kończy.

"Już od 27 stycznia klienci 136 sklepów sieci w wybranych regionach kraju będą mogli kupić wybrane pełnowartościowe produkty spożywcze po niższych o 50 proc. cenach" - czytamy w komunikacie dyskontu, jak informuje WP.

Szykuj się na nową opłatę samochodową. Od wczoraj już obowiązujeSzykuj się na nową opłatę samochodową. Od wczoraj już obowiązujeCzytaj dalej

Pilotażowy program obejmuje sześć województw

Aż 136 sklepów sieci Biedronka bierze udział w pilotażowym programie. Są one zlokalizowane w sześciu województwach: lubelskim, podkarpackim i świętokrzyskim, mazowieckim, wielkopolskim, lubuskim. Jeśli program się sprawdzi, wówczas zostanie wprowadzony we wszystkich sklepach.

“Szanujemy żywność”

Hasło przewodnie akcji to “Szanujemy żywność” i będzie się ono znajdować na naklejkach, którymi będą oklejone produkty. O tym, które produkty znajdą się na promocji zadecydują kierownicy sklepów. Naklejki będą znajdować się na produktach z jednej kategorii, takich jak: świeże, mięso, ryby świeże, sushi, produkty z chłodni. Rabat nie będzie się łączył z innymi promocjami.

17 tys. aut w Polsce z rażącymi wadami. Twój samochód też może odwiedzić serwis17 tys. aut w Polsce z rażącymi wadami. Twój samochód też może odwiedzić serwisCzytaj dalej

- To nasz nowy test i będziemy uważnie obserwować zainteresowanie klientów taką formułą. Liczymy, że dzięki niej jeszcze więcej osób będzie mogło skorzystać z doskonałej jakości produktów spożywczych Biedronki w bardziej okazyjnych cenach. Jednocześnie razem z klientami będziemy mogli dołożyć kolejną cegiełkę w naszym systemie ograniczania marnowania żywności - mówi Karol Sęktas, kierownik działu doskonalenia pracy sklepu w sieci Biedronka, jak cytuje WP.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka Anny Jantar nie zapomina o mamie. Obecny rok będzie dla niej szczególnie bolesny
  2. Z ostatniej chwili: już jutro do Polski dotrą primery koronawirusa
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. Od teraz nowy obowiązek. Auta muszą być konkretnie wyposażone
  5. 13. emerytura jednak nie dla wszystkich. 200 tys. Polaków będzie musiało obejść się smakiem
  6. Prezes ZUS nie ma złudzeń. Kto inny będzie zliczał nasze emerytury, wiele ludzi może przez to stracić pracę
Uzdrowiska od dawna wybierane przez Polaków. Idealne miejsca na pobyt w sanatoriumUzdrowiska od dawna wybierane przez Polaków. Idealne miejsca na pobyt w sanatoriumCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News