Zakupy z Biedronki z dostawą za darmo w aplikacji Glovo.
media.biedronka.pl
Autor Wiktoria Pękalak - 28 Lipca 2020

Zakupy zrobisz nawet z łazienki. Biedronka obiecuje darmową dostawę, warunek jest tylko jeden

Aplikacja Glovo oferuje swoje usługi już od roku. W tym czasie mieliśmy możliwość skorzystania z niejednej promocji. Teraz za dowóz z Biedronki nie zapłacisz nic. Warto skorzystać, ponieważ zwiększyła się oferta produktów.

Zakupy w Biedronce bez wychodzenia z domu

Aplikacja Glovo działa już od roku, jednak zrobiło się o niej głośno w czasie lockdownu na początku epidemii. Dla osób, które ze względu na kwarantannę nie mogły opuszczać domu, usługa zakupów online z dowozem do domu była bezcenna, zwłaszcza, że dostawa przebiegała bezkontaktowo - pracownik zostawiał torbę z zakupami pod drzwiami.

Teraz aplikacja oferuje specjalną promocję - za zakupy z Biedronki nie zapłacisz nic, jeśli wydasz ponad 199 złotych. Portal Wiadomości Handlowe uzyskał komentarz Pawła Włodarczyka, dyrektora operacyjnego sieci Biedronka:

Prezydent Białorusi chory. U Łukaszenki wykryto koronawirusaPrezydent Białorusi chory. U Łukaszenki wykryto koronawirusaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Polskę obiegły tragiczne informacje. Nie żyje Ewa Tyburczyk
2. Lidl na półki rzuci absolutny hit sezonu. Znamy już ceny
3. Brat Jacka Kurskiego nie chce go znać? Wielki konflikt, o którym się nie mówi: "Odreagowujesz kłamliwym atakiem na rodzinę"

- [...] od teraz można wybierać z aż 2 tysięcy produktów dostępnych w sklepach sieci: od świeżych owoców i warzyw zaczynając na produktach mrożonych, co jest nowością, kończąc. Produkty mrożone są dostarczane klientom w specjalnych torbach, gwarantujących zachowanie jakości. Poprzez aplikację Glovo można także nabywać produkty oferowane w ramach akcji tematycznych Biedronki, np. tygodnia azjatyckiego, włoskiego lub portugalskiego.

Co ciekawe, zakupy przez aplikację można robić także w niedziele niehandlowe, dlatego jeśli zapomniałeś jakiegoś produktu, a jest ci niezbędny do przygotowania niedzielnego obiadu - śmiało możesz skorzystać z usługi zakupów przez internet.

Aplikacja dostępna jest w ponad 20 miastach: Warszawie, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu, Gdyni, Gdańsku, Sopocie, Poznaniu, Katowicach, Szczecinie, Olsztynie, Bydgoszczy, Toruniu, Płocku, Lublinie, Białymstoku, Gliwicach, Chorzowie, Sosnowcu, Zielonej Górze i w Rzeszowie, a średni czas dostawy wynosi 45 minut.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili: Nie żyje Kinga Domańska
  2. Tuż przed śmiercią Kotulanka wykonała telefon. Prawda na temat treści rozmowy zasmuca, wiadomo co powiedziała
  3. IMGW wydał pilne ostrzeżenie. Na południu Polski będzie niebezpiecznie
  4. Polacy zaczęli niemal masowo kupować dwa produkty. Hurtownie nie nadążają
  5. Trwają poszukiwania wyjątkowego Polaka. Czeka na niego ponad milion zł, niesamowita wiadomość
  6. Przyjmiesz spadek, a bank weźmie się nawet za twoją pensję. Możesz wpaść w spore tarapaty
  7. Dziś po wejściu do Biedronki możesz zaniemówić. Wystarczy mieć przy sobie jedną monetę
Szumowski gotowy na czarny scenariusz jesieni. Przyznaje, że może być znacznie gorzejSzumowski gotowy na czarny scenariusz jesieni. Przyznaje, że może być znacznie gorzejCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News