Biedronka
Autor Paulina Musianek - 25 Listopada 2019

Biedronka szykuje we wtorek prawdziwy hit. Zakupy zrobisz nawet o 23% taniej

Biedronka postanowiła ruszyć naprzód i wprowadzić nowy format sklepów. W najnowszej Biedronce znajdzie się nie tylko kącik kawiarniany, ale również... system wykrywania kolejek. Z tej okazji sieć przecenia produkty nawet o 23%.

Biedronka we wtorek otworzy w Warszawie przy ul. Modlińskiej sklep w nowym formacie, jak donosi portal wiadomoscihandlowe.pl. W placówce mają pojawić się nie tylko nowe oznaczenia działów czy poszerzona oferta artykułów świeżych, ale również m.in…. kącik kawiarniany "Kawa i ciacho", przy którym kliencu będa mogli odetchnąć i odpocząć racząc się ciepłym napojem takim jak cappuccino, latte czy espresso oraz słodkościami, słonymi przekąskami. Klienci będą mogli tam kupić dania typu food-to-go, a także prasę. Za zakupy dokonywane w kąciku kawiarnianym klienci zapłacą od razu w kasie samoobsługowej. Ogromną innowacją, która została wprowadzona, jest system wykrywania kolejek - czujniki zamontowane w kasach same będą powiadomiać obsługę.

Roztargnieni właściciele zapłacą nawet 5 tys. zł mandatu. Wystarczy wyjść z psem na spacerRoztargnieni właściciele zapłacą nawet 5 tys. zł mandatu. Wystarczy wyjść z psem na spacerCzytaj dalej

Biedronka skupi się na oferowaniu zdrowej i świeżej żywności

W nowym sklepie Biedronka dokonała także zmian w strefie z owocami i warzywami - podzieliło ją na kilka oddzielnych stanowisk: owoce, warzywa, oraz owoce i warzywa delikatne (przechowywane w niskiej temperaturze). Biedronka planuje również poszerzać ofertę owoców i warzyw bio wychodząc naprzeciw potrzebom klientów. Z tego również powoduje prowadziła papierowe torby na produkty z tej strefy.

W najnowszej Biedronce klienci znajdą też tradycyjną ladę mięsną, rożen do pieczenia kurczaka i krajalnicę do chleba. Kolejne nowości sieci to m.in. dział "Naturalne i zdrowe", w którym to oferowane będą w jednym miejscu produkty ekologiczne, wegetariańskie i wegańskie.

Co więcej, jak podaje portal, Biedronka przy ul. Modlińskiej zasilana będzie panelami fotowoltaicznymi i wyposażona w parking w 100 proc. zasilane będzie energią słoneczną i wiatrową z 60 miejscami postojowymi. W pobliżu sklepu ulokowana będzie stacja rowerów Biedronka Modlińska.

Zakupy w Warszawie tańsze o VAT

Z okazji otwarcia innowacyjnego i przyjaznego środowisku sklepu, Biedronka postanowiła przygotować specjalną promocję "Bez VAT". 26 listopada klienci sieci będą mogli zrobić zakupy tańsze o wartość podatku VAT obowiązującego dla danego produktu (tj. 5, 8 lub 23 proc.) nie tylko w placówce przy ul. Modlińskiej, ale we wszystkich sklepach na terenie Warszawy. Promocja nie dotyczy produktów standardowo wyłączanych z promocji ze względu na osobne przepisy prawne (alkohol, papierosy czy produkty żywienia początkowego).

Trzynasta emerytura jednak będzie później. Morawiecki zdradził datę wypłatTrzynasta emerytura jednak będzie później. Morawiecki zdradził datę wypłatCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co dzieje się z Jolantą Kwaśniewską? Ikona stylu z trudem przeżyła koniec prezydentury męża
  2. Nie żyje słynna modelka. Ciało kobiety zostało odnalezione pod mostem, tragiczne fakty
  3. Antyfake - największy portal fact-checkingowy. Jego misja i najważniejsze informacje
  4. Emeryci mają dostać po 10 tys. złotych. Warunek jest jeden
  5. Było 500 plus, teraz rząd wprowadza 500 minus. Straci na tym tysiące Polaków
  6. Seniorzy będą wściekli, 13. emerytura nie zostanie wypłacona tak jak wszyscy myśleli. Wiadomo, dlaczego

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na: Google News