Biedronka obchodzi 25-lecie obecności na polskim rynku
Wikimedia/Henryk Borawski, (CC BY-SA 4.0)
Autor Maria Glinka - 24 Listopada 2020

Szef Biedronki opublikował specjalny list. Wiele osób mocno zaskoczonych

Biedronka obchodzi w tym roku ważną rocznicę obecności w Polsce. Z tej okazji przewidziano wiele atrakcji, a dyrektor generalny sieci handlowej Luis Araujo wystosował list do pracowników firmy. Zarządca dziękuje zatrudnionym za zaangażowanie, dzięki któremu Biedronka stała się jednym z liderów na dyskontowym rynku w Polsce.

Biedronka świętuje ćwierćwiecze obecności w Polsce

Biedronka jest obecna w Polsce od 25 lat. Z tej okazji zaplanowano cały szereg wyjątkowych aktywności. Zarządcy sieci handlowej przygotowali także specjalne upominki dla pracowników.

Celebracja tego znaczącego jubileuszu potrwa kilka dni. We wtorek 24 listopada każdy pracownik Biedronki otrzyma książkę o historii sieci handlowej w Polsce. W środę zatrudnieni będą mogli skosztować jubileuszowego tortu. Przy okazji dostaną wyjątkowe pakiety celebracyjne. Wszystkie te chwile będzie można uwiecznić na zdjęciach, które trafią później do oficjalnej galerii zorganizowanej na 25-lecie Biedronki.

Jeden z największych banków w Polsce wprowadza kapitalne rozwiązanie. Klienci mają powody do radościJeden z największych banków w Polsce wprowadza kapitalne rozwiązanie. Klienci mają powody do radościCzytaj dalej

Natomiast w czwartek pracownicy będą mogli wziąć udział w quizie na temat Biedronki. Pytania mają dotyczyć historii sieci handlowej, oferowanych przez nią towarów i ciekawostek związanych z działaniem Biedronki na terenie Polski.

Obchody 25-lecia Biedronki zakończą się w piątek – wtedy też zatrudnieni otrzymają specjalne publikacje na temat aktywności sieci handlowej w różnych obszarach. Pakiety mają zawierać wartościowe komentarze osób, które Biedronka zatrudnia od początku swojej obecności w Polsce. Nie brak w internecie głosów zaskoczenia rozmachem, z jakim sieciówka podsumowuje ćwierćwiecze obecności w Polsce.

DZISIAJ GRZEJE:

 1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
 2. "Ekspertka" u Rydzyka tłumaczyła, jaka musi być kobieta. Podobnego programu w TV Trwam jeszcze nie było
 3. Największe kłamstwo w karierze Bayer Full wyszło na jaw. Jest inaczej, niż wszyscy myśleli
 4. Właściciele domów do zapłaty 900, a mieszkań 700 złotych. Niestety nowa opłata ma być nie do uniknięcia

Dyrektor Biedronki składa podziękowania

Tuż przed inauguracją tych hucznych obchodów dyrektor generalny sieci handlowej Biedronka, Luis Araujo, postanowił wystosować do pracowników specjalny list. Do jego treści dotarły Wiadomości Handlowe.

„Biedronka jest nieodłączną częścią historii polskiego rynku. Zmienialiśmy się tak samo, jak zmieniała się rzeczywistość Polski w ostatnim ćwierćwieczu”, czytamy w liście.

Pracodawca przyznał również, że to dzięki zaangażowaniu pracowników Biedronka zmienia na lepsze życie codzienne polskiego konsumenta. „Odgrywamy istotną rolę na wielu płaszczyznach: jako sklep kreujący niskie ceny i lider jakości z naszymi klientami, jako pracodawca z naszymi pracownikami, jako partner biznesowy z naszymi dostawcami, a także jako odpowiedzialny obywatel i promotor zdrowia z lokalnymi społecznościami, które wspieramy”, czytamy.

Niespotykana wcześniej przerwa w handlu. W grudniu na wyjście do sklepu trochę sobie poczekaszNiespotykana wcześniej przerwa w handlu. W grudniu na wyjście do sklepu trochę sobie poczekaszCzytaj dalej

W treści listu zarządca sieci handlowej Biedronka prezentuje wyliczenia, które potwierdzają ugruntowaną pozycję dyskontu. W Polsce mieści się ponad 3 tys. sklepów pod tym szyldem. Oddziały są wspierane przez 16 centrów dystrybucyjnych.Biedronka obsługuje aż 4 mln klientów dziennie i zatrudnia 70 tys. osób.

„Ten sukces nie byłby możliwy bez Was, których umiejętności, wysiłek i zaangażowanie sprawiają, że klienci nas cenią i wracają do Biedronki od lat”, przyznał dyrektor generalny sieci handlowej Biedronka. W dalszej części listu Araujo składa podziękowania wszystkim pracownikom, doceniając ich wieloletnią, ciężką pracę.

Pracodawca jest przekonany, że kolejne lata będą równie owocne dla Biedronki. „Dzięki Wam możemy odważnie patrzeć w przyszłości i ciągle iść naprzód. Dziękuję za Wasz wkład w rozwój firmy”, czytamy w zakończeniu listu.

Wprowadzono nową monetę. Nie z królem, nie z królową, a z najbardziej znaną polską postacią za granicąWprowadzono nową monetę. Nie z królem, nie z królową, a z najbardziej znaną polską postacią za granicąCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

 1. Najpierw był ogromny huk, potem wyleciały szyby. Autobus wjechał w ogrodzenie
 2. Pijany kierowca i 18-letni diler zatrzymani na ulicy Puławskiej
 3. Żyją tylko z rent i emerytur, ale będą musieli zapłacić wysokie koszty sądowe. Gorzka przegrana z Biedronką
 4. Ile się zarabia na walkach Fame MMA? Krocie, jakich wielu się nie spodziewało
 5. Zakupy w Internecie nie bez haczyków. Jeśli nie zwrócisz uwagi na kilka rzeczy, dasz się złapać
 6. Gdy wyszło na jaw, kto jest rodziną Roberta Lewandowskiego, złapaliśmy się za głowy. Jest związana ze sportem
 7. Rozgrzewa i łagodzi objawy przeziębienia. Podajemy najlepszy przepis na imbirową herbatę
Już 5 grudnia kluczowa zmiana dotycząca dokumentów. Warto znać swoje prawaJuż 5 grudnia kluczowa zmiana dotycząca dokumentów. Warto znać swoje prawaCzytaj dalej

KONIECZNIE OBEJRZYJ:

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News