Biedronka promocje
Wikipedia/Biedronka
Autor Komunikaty prasowe - 24 Listopada 2019

Black Week w Biedronce. Klientów czekają ogromne obniżki cen

Biedronka oferuje swoim klientom wielkie wyprzedaże z okazji zbliżającego się Black Friday. Od ubiegłego czwartku można znaleźć w sklepach sieci odzież, zabawki, narzędzia, przybory kuchenne w bardzo okazyjnych cenach. Promocje będą trwały do 30 listopada, także jest jeszcze kilka dni, aby zrobić zakupy.

Biedronka oferuje wyprzedaże z okazji Black Friday

Biedronka z okazji Black Friday przygotowała dla swoich klientów wielkie wyprzedaże pod nazwą Black Week. W sklepach sieci można znaleźć wiele produktów w bardzo okazyjnych cenach. “Produkty do kuchni, do warsztatu, salonu i sypialni, do zabawy i do szkoły, dla dzieci i dorosłych. Black Week, czyli wielka wyprzedaż artykułów przemysłowych i tekstyliów – taki tydzień zdarza się tylko raz w roku!” - ogłasza Biedronka, jak cytuje portal Nczas.pl.

Po rejestracji u lekarza zmuszą cię do spłaty cudzego kredytu. Zagrożonych setki tysięcy PolakówPo rejestracji u lekarza zmuszą cię do spłaty cudzego kredytu. Zagrożonych setki tysięcy PolakówCzytaj dalej

Co i za ile można kupić

Biedronka w ramach wyprzedaży oferuje: zestaw sztućców dziecięcych bądź deserowych za 9,90; stalowy nóż w cenie 3,99; deski szklano bambusowe oraz wszelkiego rodzaju akcesoria bambusowe za 16,99. Oprócz akcesoriów kuchennych inne przedmioty można znaleźć również w okazyjnych cenach. Są to: zestaw narzędzi za jedyne 9,99; drobne narzędzia kosztujące 3,49 za sztukę lub akcesoria GSM w cenie 7,99 za sztukę. Oferta promocyjna obejmuje także różnego typu pojemniki na jedzenie, zabawki i akcesoria dla dzieci oraz ubrania.

Black Week w Biedronce

Black Week w Biedronce trwa od zeszłego czwartku, aż do 30 listopada, także zostało jeszcze kilka dni, żeby skorzystać z wyprzedaży. A bez wątpienia warto, gdyż ceny są mniejsze od 30 do 50 procent, więc taka okazja nie trafia się często.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jarosław Kaczyński nie wiedział, że jest filmowany. Kontrowersyjne nagranie z Sejmu
  2. Dziecko wróciło z podstawówki ze sprawdzianem. Rodzice są oburzeni oceną nauczycielki
  3. Emeryci mają dostać po 10 tys. złotych. Warunek jest jeden
  4. Było 500 plus, teraz rząd wprowadza 500 minus. Straci na tym tysiące Polaków
  5. Kupujesz takie kasze gryczane? Lepiej ich nie jeść, mogą powodować raka

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News