Biedronka zaprezentowała najnowszą ofertę
phere
Autor Radosław Święcki - 24 Września 2020

Wystarczy złotówka, żeby obkupić się w Biedronce. Sieć wystartowała z miażdżącą koncepcją

Najnowsza oferta Biedronki przynosi całkiem zaskakujące promocje na najbliższy tydzień. Za symboliczną złotówkę będziemy mogli kupić śniadaniowy przysmak, a aż o 60 proc. obniżono ceny owoców bez których trudno wyobrazić sobie jesień.

Biedronka oferuje nowe promocje

Biedronka zaprezentowała w czwartek najnowsza ofertą na najbliższy tydzień (24-30 września), która przynosi dość atrakcyjne ceny popularnych produktów. Za symboliczną złotówkę będziemy mogli kupić śniadaniowy przysmak, czyli polędwicę sopocką. Skorzystają również miłośnicy kabanosów firmy Tarczyński. Od piątku (25 września) do soboty (26 września) za drugie opakowanie produktu zapłacimy złotówkę.

Już 1 stycznia wejdzie w życie nowa opłata. Od wysokości rachunków zrobi ci się niedobrzeJuż 1 stycznia wejdzie w życie nowa opłata. Od wysokości rachunków zrobi ci się niedobrzeCzytaj dalej

Aż o 60 proc. obniżono w sieci ceny owoców bez których trudno wyobrazić sobie jesień, czyli winogron różowych. Cena za kilogram to zaledwie 3,99 zł. O nieco ponad 50 proc. obniżono cenę filetu z indyka pakowanego próżniowo (kosztuje 10,99 zł za kilogram), a o 50 proc. filetu z piersi kurczaka pakowanego próżniowo (kosztuje 8,45 zł za kilogram, bez karty Moja Biedronka - 16,89 zł).

Prezes PKO BP właśnie potwierdził, polskie banki czeka zapaść. Co dalej z klientami?Prezes PKO BP właśnie potwierdził, polskie banki czeka zapaść. Co dalej z klientami?Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Tomasz Komenda nie będzie pracował w myjni. Dostał intratną propozycję
2. Wielka tragedia gwiazdy "M jak miłość". Koronawirus zabrał najbliższą osobę
3. W końcu jakaś obniżka, na zakupach odetchniesz z ulgą. Wiemy, co potanieje

Sieć zachęca również do zakupu oleju rzepakowego Wyborny. Kupując trzy opakowanie produktu zapłacimy za każdy 3,33 zł, czyli o 33 proc. mniej niż zwykle. Jeszcze mniej, bo 2,49 zł za sztukę zapłacimy decydując się na zakup trzech czekolad Wedla (gorzką wiśniową lub mleczną truskawkową), podczas gdy cena regularna to 3,49 zł za opakowanie.

W kominku już nie popalisz, o koszeniu trawnika też możesz zapomnieć. Chyba że chcesz dostać monstrualną karęW kominku już nie popalisz, o koszeniu trawnika też możesz zapomnieć. Chyba że chcesz dostać monstrualną karęCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tadeusz Rydzyk może stracić fortunę. Dokonano obliczeń
  2. Alarmy bombowe w szkołach w całej Polsce. Ewakuowano kilkanaście placówek na Mazowszu
  3. Janów Podlaski otrzyma miliony. Rządzący chcą ratować stadninę ogromnymi sumami
  4. Nie przeczytasz i się w końcu natniesz. Oszuści tylko czyhają na Twój błąd
  5. Urządzenie połknęło kartę i nie wydało pieniędzy. Co zrobić, gdy bankomat zatrzymuje kartę?
  6. Wideo - Nietrzeźwy kierowca cysterny doprowadził do gigantycznej eksplozji kilkudziesięciu tysięcy litrów paliwa
Z chińskiego laboratorium wydostała się groźna bakteria. Zakażenia już liczą w tysiącachZ chińskiego laboratorium wydostała się groźna bakteria. Zakażenia już liczą w tysiącachCzytaj dalej

Koniecznie obejrzyj:

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News