Biedronka daje podwyżki swoim pracownik
praca własna
Autor Komunikaty prasowe - 23 Grudnia 2019

60 tys. Polaków z większymi wypłatami. Ty także możesz dostać więcej już w styczniu

Biedronka podnosi od stycznia pensje swoich pracowników o 100-350 zł brutto miesięcznie w sklepach oraz o 150-500 zł w centrach dystrybucyjnych - informują "Wiadomości Handlowe". Podwyżki otrzyma niemal 57 tys. osób, spośród 67 tys. wszystkich zatrudnionych.

Biedronka od stycznia będzie płaciła wyższe pensje

Biedronka podnosi od stycznia pensje swoich pracowników o 100-350 zł brutto miesięcznie w sklepach oraz o 150-500 zł w centrach dystrybucyjnych - informują "Wiadomości Handlowe". W sumie podwyżki otrzyma niemal 57 tys. osób, spośród 67 tys. wszystkich zatrudnionych. Warunkiem uzyskania wyższego uposażenia jest otrzymanie przez pracowników oceny za mijający rok na poziomie co najmniej „zgodnie z oczekiwaniami”. Dokładna kwota podwyżki zależeć będzie od stanowiska, stażu pracy i lokalizacji.

Senator z milionami na koncie apeluje do Karolaka. Żąda zwrotu tysięcy złotych długuSenator z milionami na koncie apeluje do Karolaka. Żąda zwrotu tysięcy złotych długuCzytaj dalej

Jarosław Sobczyk, dyrektor personalny i członek zarządu Jeronimo Martins Polska, zapewnia że fundamentem Biedronki są jej pracownicy. "To dzięki nim każdego dnia 4 mln klientów, którzy robią zakupy w naszych sklepach, ma zapewniony asortyment świeżych produktów i profesjonalną obsługę. Poprzez podwyżki chcemy docenić ich codzienne wysiłki, a jednocześnie pokazujemy, że Biedronka konsekwentnie dba o pozycję pracodawcy pierwszego wyboru w branży detalicznej" - powiedział cytowany przez "Wiadomości Handlowe" Sobczyk.

Kasjer-sprzedawca na początku zatrudnienia może dostać 3200 zł brutto

Jak wyliczają "Wiadomości Handlowe", od stycznia 2020 roku początkujący pracownicy Biedronki, zatrudnieni na pełny etat na stanowisku sprzedawcy-kasjera, będą mogli zarobić od 3050 zł do 3200 zł brutto. Pracownicy sieci mogą też liczyć na podwyżki stażowe po pierwszym oraz trzecim roku pracy. Oznacza to, że sprzedawca-kasjer z trzyletnim stażem pracy w Biedronce, może zarobić nawet do 3650 zł brutto w największych miastach. Dodatkowo, pracownicy Biedronki mogą otrzymać miesięczne premie uznaniowe uwzględniające wyniki sklepu i jakość oferowanej obsługi. W ramach zapowiadanych podwyżek również również ten dodatek wrośnie i od stycznia wyniesie do 270 zł brutto.

Na wyższe wynagrodzenia mogą liczyć także zatrudnieni w centrach dystrybucyjnych. Podwyżki wyniosą tam od 150 do 500 zł brutto. Po wzroście wynagrodzeń, od stycznia 2020 roku, pensje magazynierów i magazynierów kompletacji (w zależności od stanowiska, stażu pracy oraz lokalizacji) wyniosą od 3400 zł do 4150 zł brutto (również przy uwzględnieniu nagrody za obecność jak w przypadku pracowników sklepów). Podwyżki obejmą pracowników wszystkie 16 centrów dystrybucyjnych sieci Biedronka.

Kupujesz produkty lub tankujesz auto na fakturę? Nowe przepisy od 2020 roku sporo zmieniąKupujesz produkty lub tankujesz auto na fakturę? Nowe przepisy od 2020 roku sporo zmieniąCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Smutne święta Jarosława Kaczyńskiego. Jak będą wyglądać w tym roku?
  2. Paweł Królikowski zdradził, na co choruje? Fani przypominają jeden z jego ostatnich wywiadów
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. Już za dwa tygodnie na kierowców spadnie nowy obowiązek. Jeśli się nie zastosują zapłacą wysoką karę
  5. Do końca roku musisz mieć specjalne konto do rozliczeń z fiskusem. Ma je dopiero 200 tys. Polaków
  6. GIS bije na alarm! Konkretne jajka mogą być skażone, pod żadnym pozorem ich nie jedz i nie używaj do wypieków

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News