Biedronka z promocją na niedzielę
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News
Autor Maria Glinka - 12 Grudnia 2020

Tylko jutro za jedne zakupy dostaniesz Fajniaka z Biedronki. Wystarczy spełnić jeden warunek

Biedronka przygotowała wyjątkową akcję promocyjną na niedzielę 13 grudnia. Za wykonanie zakupów na konkretną kwotę można odebrać maskotkę z Gangu Fajniaków. Przedstawiamy szczegóły nowej atrakcji.

Z TEGO ARTYKUŁU DOIWIESZ SIĘ:

  • Jakie są zasady akcji promocyjnej w Biedronce
  • Kto może wziąć w niej udział
  • Jakie problemy zrodziło wypuszczenie nowej serii maskotek

Biedronka rozdaje Fajniaki

Biedronka postanowiła sprezentować klientom wyjątkowy podarunek jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Akcja promocyjna, z której ucieszą się przede wszystkim najmłodsi zakupowicze, obowiązuje jednego dnia (w niedzielę 13 grudnia) bądź do wyczerpania zapasów.

W ramach nagrody za zakupy w dowolnym sklepie sieci handlowej Biedronka można otrzymać maskotkę z Gangu Fajniaków. Do wyboru są postacie: Kropla Ksenia, Słońce Sonia, Drzewo Dobromir, Smog Stefek, Foka Frania, Piesek Piotruś, Dąb Dyzio, Jarzębina Julka, Ważka Wiola i Chmurka Celinka.

Zasady akcji promocyjnej w Biedronce

Warunkiem otrzymania nagrody jest przede wszystkim skompletowanie zakupów na łączną kwotę 99 zł. W akcji mogą wziąć udział osoby, które posiadają kartę Moja Biedronka.

Blankiet należy okazać przy kasie tuż przed dokonaniem wyboru płatności. Zamiast karty można także podać kasjerowi numer telefonu, który posłużył do aktywacji profilu w Biedronce.

Warto zwrócić uwagę na katalog artykułów wyłączonych z promocji. Akcja nie obejmuje: napojów bezalkoholowych, wyrobów tytoniowych, preparatów do początkowego żywienia niemowląt, płatności za jakiekolwiek usługi oraz doładowania. Nie otrzymamy Fajniaka, nawet jeśli zakupimy te produkty na kwotę 99 zł.

W regulaminie akcji „Fajniak na Święta tuż tuż”, czytamy, że produkty zakupione w ramach atrakcji nie podlegają zwrotowi. Promocja nie łączy się także z innymi ofertami Biedronki. W przypadku spełnienia warunków udziału w dwóch akcjach Biedronka naliczy rabat korzystniejszy.

W Biedronce promocja goni promocję. Fajniaki nie uniknęły jednak problemów

Niedzielna akcja promocyjna to już kolejna wyjątkowa oferta z Fajniakami w roli głównej. Wszystko z uwagi na dużą popularność maskotek.

- Dzięki temu, że „Kupuj co polskie” i „Gang Fajniaków” ruszyły jednocześnie, mogliśmy w odpowiedni sposób dotrzeć z naszym progospodarczym i proekologicznym przekazem do obydwu grup odbiorców: tych starszych i tych najmłodszych. Mogliśmy też w jasny sposób uwypuklić wartości, które od 25 lat działalności naszej sieci są osią naszej strategii: to budowanie silnej polskiej gospodarki we współpracy z polskimi dostawcami przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska naturalnego – skomentował jedną z pierwszych akcji promocyjnych Maciej Łukowski, dyrektor handlowy sieci Biedronka i członek zarządu sieci.

Zawsze, gdy rusza oryginalna oferta, pojawia się ryzyko nadużyć. Niecałe dwa tygodnie po wypuszczeniu nowej serii maskotek Biedronka miała silnego konkurenta w postaci czarnego rynku, na którym widniały oferty sprzedaży Fajniaków w wygórowanych cenach. Dla prawdziwego, zniecierpliwionego fana Gangu cena prawdopodobnie nie grała aż tak dużej roli. O wyjątkowo zdeterminowanym miłośniku zabawek informowaliśmy kilka tygodni temu.

Ogólne zasady promocji Fajniaków wskazują, że do odebrania darmowego pluszaka potrzebne jest 60 naklejek. Każdy, kto zbierze 40 nalepek może otrzymać maskotkę w cenie 19,99 zł. Poza zabawkami w ofercie są także książki - jeden egzemplarz jest wart 15 naklejek. Aby otrzymać jedną nalepkę, należy dokonać zakupów na kwotę minimum 50 zł w dowolnym sklepie sieci handlowej Biedronka.

Chiny wcale nie aż tak mocne. O niektórych problemach wolą nie wspominaćChiny wcale nie aż tak mocne. O niektórych problemach wolą nie wspominaćCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Masowy pochówek dzieci w Otwocku. 640 małych trumienek, jedna obok drugiej "
  2. Skandal. W trakcie pogrzebu obrabowano dom legendy piłki nożnej
  3. Nie zarejestrowałeś się? Poniesiesz karę 1000 zł

KONIECZNIE OBEJRZYJ:

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News