Biedronka sprzedaje klapki Kubota. Klienci mogą być zachwyceni.
Biedronka, materiały prasowe
Autor Kamila Jeziorska - 22 Lutego 2021

Biedronka wprowadza do sprzedaży kultowy produkt. W dyskoncie kupisz klapki Kubota

Biedronka wprowadziła do swojej oferty prawdziwy hit - kultowe klapki Kubota. Ponadczasowe obuwie klienci sieci Biedronka będą mogli kupić za jedyne 24,99 zł. W sieci już krąży wianuszek zdjęć z łupów klientów.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Od kiedy klapki Kubota będą dostępne w Biedronce
  • W jakich rozmiarach i kolorach będą dostępne klapki
  • Czemu Biedronka zdecydowała się na współpracę z marką Kubota

Biedronka sprzedaje kultowe klapki

Biedronka postanowiła umilić poniedziałek swoim klientom i przygotowała dla nich świetną promocję z tej okazji. Na sklepowych półkach od 22 lutego znajdziemy klapki marki Kubota.

Ponadczasowe klapki, które w polskiej kulturze obecne są od kilkudziesięciu lat można kupić za jedyne 24,99 zł. Dostępne są różne kolory oraz rozmiary tak, aby każdy klient Biedronki znalazł coś dla siebie.

"Wszystkie klapki Kubota z najnowszej oferty sieci sklepów Biedronka są bardzo wygodne, dzięki czemu świetnie dopełnią standardowy zestaw domatora, czyli wygodny dres i ulubione skarpetki. Dzięki antypoślizgowej podeszwie idealnie sprawdzą się też pod prysznic. Latem będzie można korzystać z nich także na zewnątrz: w słoneczny dzień założyć na spacer czy zabrać ze strojem kąpielowym na basen" - reklamuje Biedronka.

Klapki Kubota będą dostępne w rozmiarach 38 - 44, dlatego zmieszczą się na stopę damską oraz męską. Biedronka sprzedaje klapki w trzech kolorach: czarnym, niebieskim oraz różowym.

Biedronka kusi klientów klapkami

- To, co łączy markę Kubota i sieć sklepów Biedronka to nie tylko długa - bo ponad 25-letnia - obecność na polskim rynku, ale i idee przyświecające naszym codziennym działaniom. Każdego dnia oferujemy wysoką jakość produktów w bardzo przystępnej cenie, dopracowujemy wszystkie szczegóły, by nie zawieść naszych Klientów, a w końcu zmieniamy się, podobnie jak moda, by jak najlepiej spełniać oczekiwania osób, które, robiąc zakupy w naszych placówkach, obdarzyły nas zaufaniem - podkreśla cytowany w komunikacie Michał Kantorski, kupiec odpowiedzialny za ofertę Kubota w sieci Biedronka.

Sieć sklepów po raz kolejny zdecydowała się na współpracę z Kubotą. Pierwsza wspólna akcja obu podmiotów zakończyła się ogromnym sukcesem.

"Kubota jest jedną z polskich firm, obok Loft37 i Puccini, z którymi sieć sklepów Biedronka regularnie podejmuje współpracę, oferując możliwość sprzedaży produktów w swoich placówkach na terenie całej Polski. W ten sposób realizuje długofalową strategię wspierania jak największej grupy polskich producentów i przedsiębiorców" - podkreśliła sieć w komunikacie.

W internecie nie brakuje zdjęć klientów chwalących się swoimi zdobyczami. Jeden z internautów udostępnił w mediach społecznościowych fotografię, na której widzimy zakupione nie tylko klapki Kubota, ale również ziemniaki będące obecnie na promocji w cenie 0,49 zł/kg. Wygląda na to, że w tym tygodniu Biedronka zafundowała swoim klientom prawdziwy akcent polskości.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News