Biedronka z promocjami na Dzień Matki
imago stock&people/EAST NEWS
Autor Maria Glinka - 21 Maja 2020

Dzień Matki z oszałamiającą ofertą w Biedronce. Sieciówka rozdaje bony promocyjne po 299 zł, tylko jeden warunek

Biedronka przygotowała specjalną okazję w związku ze zbliżającym się Dniem Matki. Między 21 a 23 maja będzie można zakupić ekspres do kawy czy produkty do pielęgnacji twarzy i otrzymać voucher o równowartości zakupionego produktu. Bon może opiewać nawet na 299 zł, trzeba spełnić tylko jeden warunek.

Biedronka z promocjami na Dzień Matki

Biedronka postanowiła zachęcić klientów do zakupu produktów oferowanych przez sieć z okazji zbliżającego się Dnia Matki (26 maja). „Aby Dzień Matki nabrał szczególnego znaczenia Biedronka wprowadziła do sprzedaży specjalne produkty w specjalnych ofertach i cenach” – wyznał Michał Gontarz, dyrektor handlowy w sieci Biedronka.

Największe wygrane loterie w Polsce. Rekordzista wsadził do kieszeni niewyobrażalną kwotęNajwiększe wygrane loterie w Polsce. Rekordzista wsadził do kieszeni niewyobrażalną kwotęCzytaj dalej

Najbardziej korzystną ofertą jest ekspres do kawy marki DeltaQ. Wystarczy posiadać kartę Moja Biedronka, aby zakupić ten sprzęt w cenie 299 zł (ze spieniaczem mleka) lub 199 zł (bez spieniacza). W zamian za wydane pieniądze klienci otrzymają voucher o równowartości kupionego sprzętu, które będą ważne do 10 czerwca 2020 r. Bony będą przysługiwały także na kremy takich marek jak Be Beauty, Tołpa, Eveline oraz Nivea – podaje biznes.radiozet.pl.

Szeroki wybór prezentów na Dzień Matki w Biedronce

Poza tym promocją zostały objęte filiżanki z porcelany oraz zestawy w kwiatowe wzory, wykonane przez firmę Floral. Ich cena to 29,99 zł za sztukę lub zestaw (w zależności od produktu). Biedronka zachęca także do sprezentowania bardziej osobistego podarunku i oferuje ramkę na zdjęcie w cenie 9,99 zł.

W Biedronce szeroka jest także oferta kwiatowa. Zestawy róż będą sprzedawane za 6,99 zł, a róże doniczkowe – 9,99 zł. Sympatycy innych gatunków także znajdą coś dla siebie – tulipany po siedem sztuk będą w cenie 7,99 zł, a po piętnaście sztuk – 14,99 zł. Specjalna oferta dotyczy również storczyków doniczkowych, za które trzeba zapłacić 21,99 zł.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Rząd właśnie wprowadził 4 bardzo ważne zmiany dot. emerytur. Tarcze antykryzysowe rządu kryją nowe przepisy
2. Nowe ognisko koronawirusa w Polsce? Niepokojące doniesienia

Policjanci mogą liczyć na wielkie podwyżki. Muszą tylko zrobić jedną rzeczPolicjanci mogą liczyć na wielkie podwyżki. Muszą tylko zrobić jedną rzeczCzytaj dalej

Słodkości i sprzęty do pielęgnacji twarzy w ofercie Biedronki

Z okazji Dnia Matki w Biedronce nie mogło zabraknąć także promocji na słodycze. Przy zakupie dwóch opakowań czekoladek Merci drugi produkt jest o 52 proc. tańszy. Cena jednej sztuki to 10,99 zł. Korzystana jest także cena pralin Ferrero Rafaello oraz Ferrero Collection - 24,99 zł/opakowanie (300 g. i 269 g.).

Co ciekawe, w ofercie znalazły się także użyteczne urządzenia do pielęgnacji twarzy, dzięki któremu z okazji Dnia Matki będzie można zorganizować prawdziwe domowe spa. Klienci będą mogli zakupić wałek do masażu i liftingu w wyjątkowej cenie 14,99 zł. Biedronka podkreśla, że jest to sprzęt o działaniu relaksującym, który zmniejsza cienie pod oczami i rozjaśnia skórę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ksiądz nagle źle się poczuł, wezwano karetkę. Kościół w kwarantannie, czekają na testy
  2. Polskie media podały przykre informacje. Poważny wypadek w skateparku zakończył się tragedią, nie żyje młody chłopak
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. Porażające odkrycie w kominie w Auschwitz. Przypadkiem znaleźli tajemniczy schowek
Jak otrzymać pieniądze na zbieranie deszczówki? Programy dofinansowania, wyjaśniamy krok po krokuJak otrzymać pieniądze na zbieranie deszczówki? Programy dofinansowania, wyjaśniamy krok po krokuCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News