Biedronka opłaci wakacyjną zmianę lokalizacji
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News
Autor Maria Glinka - 19 Czerwca 2020

350 zł premii i zakwaterowanie nad morzem. Biedronka kusi swoich pracowników

Biedronka już po raz czwarty proponuje swoim pracownikom korzystną wakacyjną ofertę. Od połowy czerwca do końca sierpnia zatrudnieni w Biedronce mają możliwość zmiany lokalizacji pracy na oddziały położone nad Bałtykiem. Sieć handlowa deklaruje, że ureguluje koszty zakwaterowania i dojazdu nad polskie wybrzeże.

Biedronka dba o pracowników

Biedronka stawia na komfort pracowników i chce umożliwić im łączenie pracy z wypoczynkiem nad Bałtykiem. Czasowa zmiana miejsca pracy to oferta, z której mogą skorzystać pracownicy Biedronki z różnych części Polski. Zatrudnieni będą mogli wybrać placówki zlokalizowane w Jastarni, Nowym Dworze Gdańskim, Stegnie, Dziwnowie i Władysławowie.

To już czwarty raz, kiedy Biedronka dba o pracowników w ten szczególny sposób. Jednak w tym roku ta strategia może sprawdzić się w sposób szczególny, ponieważ z uwagi na pandemię wielu Polaków wybierze wakacje w kraju, zwłaszcza nad morzem. Dzięki programowi dla pracowników Biedronka będzie w stanie zapewnić „klientom obsługę na najwyższym poziomie także podczas wakacyjnych miesięcy w sklepach, gdzie ruch jest największy” – wyznała Joanna Bukała, dyrektor HR makroregionu w sieci Biedronka.

Będziesz chciał się zrelaksować, a wlepią ci mandat. Za kilka popularnych nawyków na plaży grozi karaBędziesz chciał się zrelaksować, a wlepią ci mandat. Za kilka popularnych nawyków na plaży grozi karaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Nowy mandat ukarze, ale nie za prędkość lub pasy. Policja zwróci uwagę na jeden szczegół, do zapłaty 150 zł
2. Gwiazdor Gogglebox dotkliwie pobity przez nietolerancję wobec LGBT. Porażające i tragiczne nagranie obiegło internet

Biedronka dopłaci do wyjazdu pracowników

Tym, co szczególnie zachęca pracowników do czasowej zmiany miejsca pracy, jest zwrot kosztów dojazdu i zakwaterowania oraz zarobki. Poza standardowym wynagrodzeniem (co najmniej 3,5 tys. zł brutto dla sprzedawcy-kasjera) Biedronka przewiduje dodatek uzależniony od wyników danej placówki. Poza tym pracownicy będą mogli liczyć na premię letnią w wysokości 350 zł brutto.

Biedronka oznajmiła, że w od połowy czerwca do końca sierpnia będzie elastyczny grafik pracy, aby zatrudnieni mogli skorzystać z czasu spędzonego nad Bałtykiem – piszą wiadomoscihandlowe.pl.

Najciekawsze samochody PRL-u, które nie trafiły do seryjnej produkcji. Kilka z nich robi wielkie wrażenieNajciekawsze samochody PRL-u, które nie trafiły do seryjnej produkcji. Kilka z nich robi wielkie wrażenieCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. IMGW wydało pilne ostrzeżenie niemalże dla całego kraju. Polacy muszą uważać na niszczycielski żywioł
  2. Husky zaczepił dziecko łapą po twarzy. Ojciec próbował uspokoić synka, jest nagranie
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. Prawdziwy biały kruk - Fiat 125p kamper odnalazł się w Wielkiej Brytanii

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News