By Henryk Borawski - Own work, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=34038835
By Henryk Borawski - Own work, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=34038835
Autor Stanisław Węgrowski - 19 Kwietnia 2020

Biedronka wprowadza nowy produkt do sprzedaży. W czasie epidemii dla wielu jest niezbędny

Biedronka ma propozycję dla osób, które z powodu kwarantanny i zamknięcia salonów fryzjerskich nie mogą ostrzyc włosów. Sieć wprowadza do sprzedaży maszynkę do strzyżenia BaByliss Precision Cut. Produkt będzie dostępny w sklepach sieci od poniedziałku 20 kwietnia.

Biedronka sprzedaje produkty BaByliss

Biedronka wprowadza do sprzedaży maszynkę do strzyżenia BaByliss Precision Cut E786E z serii MEN. Sieć informuje, że urządzenie jest lekkie i proste w użyciu, daje gwarancję profesjonalnego efektu w połączeniu z najwyższym komfortem. Maszynka tnie dokładnie i równomiernie, co zapewniają ostrza ze stali nierdzewnej w wybranej długości spośród 13 różnych opcji strzyżenia. Długość można regulować specjalnym pokrętłem w zakresie od 0,5 mm do 24 mm (dokładność do 2 mm).

BaByliss

Ile kosztuje maszynka do włosów oferowana przez Biedronkę?

Poza tym maszynka oferowana przez Biedronkę ma zasilanie sieciowo-akumulatorowe i gwarantuje nawet godzinę ciągłej pracy bezprzewodowej (na baterii). Ostrza maszynki BaByliss można zdjąć i umyć pod wodą. Poza akumulatorem w zestawie się jeszcze pokrowiec dla wygodnego przechowywania.

Jednego z owoców możemy niedługo sporo się naszukać w sklepach. Pandemia znacznie ogranicza zbioryJednego z owoców możemy niedługo sporo się naszukać w sklepach. Pandemia znacznie ogranicza zbioryCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Watykan zajął nowe stanowisko w sprawie Świąt Wielkanocnych. Wierni mogą być zadziwieni
2. Eksperci alarmują rodziców. Przez pobieranie popularnego teraz zasiłku dostaniesz niższą emeryturę

>

Biedronka sprzedaje produkt w cenie 99 zł, urządzenie posiada trzyletnią gwarancję. Za dystrybucję akcesorium odpowiada firma mPTech Sp. z o. o., a w placówkach sieci Biedronka będzie można go kupić od 20 kwietnia do 2 maja bądź do wyczerpania zapasów.

Biedronka rozpoczęła współpracę z Glovo

W zeszłym tygodniu Biedronka poinformowała, że rozpoczyna współpracę z aplikacją Glovo. Zakupy można zamawiać z bezpośrednią dostawą do domu w 10 miastach: Warszawie, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Gdyni i Sopocie, obsługiwanych przez ponad 100 sklepów sieci Biedronka. Oferta i promocje są takie same jak w placówkach sieci. Płatności można dokonać przez aplikację Glovo.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Policja przekazała najnowsze informacje. Kierowca busa nie przeżył wypadku, zmarł w szpitalu
  2. Maseczki mogą zostać z nami na najbliższe dwa lata. Wiceminister zdrowia wyjaśnia
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. Paryskie służby wykryły koronawirusa w ujęciach wody niezdatnej do picia. Wydano oświadczenie
5 najdroższych ras psów w Polsce. Ich ceny powalają, za te pieniądze można kupić samochód5 najdroższych ras psów w Polsce. Ich ceny powalają, za te pieniądze można kupić samochódCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News