Biedronka rusza z nocną promocją
Wikipedia/Henryk Borawski
Autor Maria Glinka - 17 Kwietnia 2020

Biedronka wprowadza wielką promocję w konkretnych godzinach. Lepiej zajmij miejsce w kolejce

Biedronka chce zachęcić do nocnych zakupów i proponuje klientom obniżkę produktów o wartość podatku VAT. Akcja „Biała Noc” obejmie swoim zasięgiem ponad 2 tys. sklepów tej sieci na terenie całego kraju.

Biedronka z wielką promocją

Biedronka zachęca do nocnych zakupów wyjątkową promocją. W ramach akcji „Biała Noc” będzie można kupić produkty bez VAT. Obniżka będzie trwała między północą a 6 rano w nocy z piątku na sobotę (17/18 kwietnia).

Akcja zorganizowana przez Biedronkę to sytuacja bezprecedensowa – jak dotąd żadna sieć handlowa nie zdecydowała się na obniżkę cen wszystkich artykułów o wartość podatku VAT na terenie całego kraju. W promocji weźmie udział ponad 2 tys. placówek Biedronki.

Czeka nas prohibicja na czas pandemii? Duży kraj już ją wprowadził, a WHO ostrzega przed spożyciemCzeka nas prohibicja na czas pandemii? Duży kraj już ją wprowadził, a WHO ostrzega przed spożyciemCzytaj dalej

„Uatrakcyjniając nocne zakupy mamy nadzieję, że ruch klientów lepiej rozłoży się w trakcie całej doby i tym samym zakupy w trakcie dnia będą bardziej komfortowe – mówi Maciej Łukowski, członek zarządu i dyrektor handlowy w sieci Biedronka.

Produkty nie będą miały nowych etykiet, ale system automatycznie rozpozna przecenione artykuły w momencie skanowania na kasie.

Zarządcy apelują do rządu. Za chwilę czynsze za mieszkania mogą poszybować ostro do góryZarządcy apelują do rządu. Za chwilę czynsze za mieszkania mogą poszybować ostro do góryCzytaj dalej

Nie na wszystkim uda się zaoszczędzić

Warto jednak pamiętać, że z promocji wyłączone są produkty, których ceny regulują odrębne przepisy prawne m.in. alkohol, papierosy czy produkty żywienia początkowego – podają wiadomoscihandlowe.pl.

Ze szczegółowym regulaminem promocji, listą sklepów działających całodobowo z piątku na sobotę oraz pełnym katalogiem wyłączeń można zapoznać się na oficjalnej stronie internetowej Biedronki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Służby pilnie poszukują klientów Lidla. Robiłeś wtedy zakupy? Natychmiast zgłoś się do sanepidu
  2. Szanowany epidemiolog uważa, że wirus zostanie z nami już na zawsze
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. Kraj, w którym sytuacja jest najgorsza. Wcale nie USA czy Włochy, wielu będzie zaskoczonych
Biedronka zachęca do nocnych zakupów. Sieć kusi promocjami po 22:00Biedronka zachęca do nocnych zakupów. Sieć kusi promocjami po 22:00Czytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News