Biedronka zaoferuje część produktów za symboliczną złotówkę
Smakosze.pl
Autor Radosław Święcki - 15 Czerwca 2020

Już dziś w Biedronce za 1 złoty zyskasz o wiele więcej. Sieć przygotowuje się na szturm klientów

15 i 16 czerwca 1 zł będzie miała w Biedronce gigantyczną wartość nabywczą – informuje portal Smakosze.pl. Po spełnieniu dwóch warunków najpopularniejsze produkty kupimy za symboliczną cenę. Sieć szykuje się na szturm klientów.

Biedronka ze specjalną promocją

Już jutro i we wtorek w sklepach sieci Biedronka 1 zł będzie miała gigantyczną wartość nabywczą. Za tą właśnie cenę będziemy mogli nabyć kilka najpopularniejszych produktów. Należy jednak spełnić dwa warunki.

W pierwszej kolejności – jak informują Smakosze.pl – należy być posiadaczem karty Moja Biedronka oraz dokonać zakupów za minimum 99 złotych. Jeśli spełnimy powyższe warunki, będziemy mogli kupić za symboliczną złotówkę m.in. kilogram arbuza, podczas gdy jego normalna cena to niespełna 5 zł. Limit dzienny na kartę Moja Biedronka wynosi 10 kg.

Biedronka jeszcze tylko do jutra sprzeda ci sok, olej i inne produkty za 1 zł. Warunki są wręcz banalneBiedronka jeszcze tylko do jutra sprzeda ci sok, olej i inne produkty za 1 zł. Warunki są wręcz banalneCzytaj dalej

Za symboliczną cenę oprócz arbuza będziemy mogli w poniedziałek kupić również mleko UTH 3,2 % Mleczna Dolina (1 zł za opakowanie 1 litr, limit dzienny to sześć opakowań na kartę Moja Biedronka).

DZISIAJ GRZEJE:
1. Nowy mandat ukarze, ale nie za prędkość lub pasy. Policja zwróci uwagę na jeden szczegół, do zapłaty 150 zł
2. Media przekazały zadziwiające informacje. Jarosław Kaczyński ma tajny, specjalny plan, nieprawdopodobny scenariusz

Z kolei 16 czerwca za 1 zł będziemy mogli zakupić następujące produkty: sok Riviera pomarańczowy lub jabłkowy (1 zł za 1 litr, limit dzienny to sześć butelek na kartę Moja Biedronka), ciastka delicje pomarańczowe szampańskie (1 zł za opakowanie, limit dzienny to trzy opakowania na kartę Moja Biedronka), olej rzepakowy Wyborny (1 zł za butelkę 1 litr, limit dzienny to trzy butelki na kartę Moja Biedronka), a także piwo Harnaś (1 zł za puszkę 500 ml, limit dzienny to sześć puszek na kartę Moja Biedronka).

Warto się pospieszyć

Oferta Biedronki – jak zauważa serwis newscafe.pl – w odróżnieniu od innych promocji nie obejmuje kilku dni, a obowiązywać będzie jedynie w konkretne dni – tj. 15 i 16 czerwca, czyli poszczególne produkty będziemy mogli kupić jedynie w najbliższy poniedziałek i wtorek. Sieć szykuje się już na szturm klientów.

Rekordzista dostaje 22,4 tys. zł emerytury. Rzecznik ZUS zdradził, jak pójść w ślady bogatego emerytaRekordzista dostaje 22,4 tys. zł emerytury. Rzecznik ZUS zdradził, jak pójść w ślady bogatego emerytaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowe wiadomości w sprawie Madeleine McCann. Policja podejrzewa, gdzie może być ciało dziewczynki
  2. Płonie samochód. Jedna osoba nie żyje. Gigantyczna tragedia na Mazowszu, wypadek i pożar.
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. Piraci drogowi muszą się mieć na baczności. Tak mocnych i szybkich aut grupa Speed jeszcze nie miała
Kierowca zapłaci nawet 500 zł w czasie burzy. Mandatu trudno uniknąć, ale jest sposóbKierowca zapłaci nawet 500 zł w czasie burzy. Mandatu trudno uniknąć, ale jest sposóbCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News