W Biedronce zarobisz 6500 zł
wikimedia
Autor Kasper Starużyk - 11 Stycznia 2020

Biedronka znowu podnosi pensje. W sklepie zarobisz nawet 6500 zł miesięcznie

Na ogłoszeniach rekrutacyjnych Biedronki pojawiły się informacje dotyczące wynagrodzeń dla pracowników sklepu. Wynika z nich, że w sklepie - z zależności od lokalizacji - możemy liczyć nawet na 6500 zł brutto.

Biedronka kusi potencjalnych pracowników coraz wyższymi wynagrodzeniami. Plakaty informujące o zarobkach w sieci zawierają wysokość wynagrodzenia dla kasjerów, zastępców kierowników i kierowników sklepów.

Biedronka płaci coraz więcej

Z plakatu sklepu, który opublikowały wiadomoscihandlowe.pl wynika, że kasjer w Biedronce liczyć może na 3600 zł brutto z "premią na start", zastępca kierownika sklepu na 4800 zł brutto, również z premią, a kierownik nawet na 6500 zł brutto, do czego wlicza się także "premię na start".

Jak wskazuje Tomasz Dejtrowski, dyrektor ds. wynagrodzeń i świadczeń w sieci Biedronka w "Wiadomościach handlowych", aby otrzymać takie pensje należy mieć zrealizowany cel sprzedażowy, pozytywną ocenę od tajemniczego klienta, a także brak nieplanowanych nieobecności.

13. emerytura jednak nie dla wszystkich. 200 tys. Polaków będzie musiało obejść się smakiem13. emerytura jednak nie dla wszystkich. 200 tys. Polaków będzie musiało obejść się smakiemCzytaj dalej

Nie w każdej Biedronce zarobisz tyle samo

Z informacji podawanych przez "wh" wynika, że Biedronka nie prowadzi jednakowej polityki wynagrodzeń dla obszaru całej Polski. Portugalska sieć podzieliła Polskę na 3 strefy, gdzie wynagrodzenia się od siebie różnią. Najmniej zarabia się w strefie A, w której to znajdują się wsie i najmniejsze miasteczka. Sklepy ulokowane na takich terenach oferują kasjerowi kwotę 3250 zł brutto, zastępcy kierownika 4150 zł brutto, a kierownikowi sklepu 5900 zł brutto. Wszystkie kwoty zawierają premie.

Kolejna strefa, czyli strefa B obejmuje polskie miasta średniej wielkości. Tutaj kasjer liczyć może na 3450 zł brutto, zastępca kierownika na 4500 zł brutto, kierownik natomiast może otrzymać do 6200 zł brutto. Tak samo jak w poprzednim przypadku kwoty te uwzględniają już ewentualne premie.

Strefa C to z kolei największe polskie miasta. W przypadku Biedronki ulokowanej np. w Warszawie kasjer zarobić może 3600 zł brutto, zastępca kierownika 4800 zł, a kierownik na 6500 zł, z czego obie kwoty są podawane brutto i z premiami uznaniowymi.

Od stycznia na drogach nowy rodzaj tablic rejestracyjnych. Ich właściciele mogą liczyć na spore przywilejeOd stycznia na drogach nowy rodzaj tablic rejestracyjnych. Ich właściciele mogą liczyć na spore przywilejeCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Jantar byłaby zachwycona. Wnuczka odziedziczyła cechy babci i mamy
  2. Napój oczyszczający tętnice. Wystarczy pić dwa razy dziennie
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. Już za dwa tygodnie na kierowców spadnie nowy obowiązek. Jeśli się nie zastosują zapłacą wysoką karę
  5. Do końca roku musisz mieć specjalne konto do rozliczeń z fiskusem. Ma je dopiero 200 tys. Polaków
  6. W ostatniej chwili zmieniono zasady, emeryci nie mieli o nich pojęcia. Chodzi o dodatkowe 500 złotych do emerytury

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News